Arkadaşım tüm WhatsApp mesajlarımı biliyor

Evet bundan dolayı büyük ihtimalle. Ben de bunu soracaktım. Telefonunuzdaki uygulamaları atar mısınız? Geçmiş olsun bu arada.

Hayır hocam bir şey inmedi eminim. Benim de az bir olsa hacker bilgim var. O mesajlara anca kod bilgisi olarak ulaşır. Sunuculardan alması lazım ama onun bu kadar bilgisi olacağını düşünmüyorum.

Konu güvenliğe taşınsa nasıl olur acaba? Belki daha etkili olabilir.

Hocam tahmin ettiğim gibi size bir link atmış sizde tıklamışsınız. Kısaca yemi yutmuşsunuz . Bir an önce anti virüs programı ile telefonunuzu taratın ki yukarıda zaten önermişler; Kaspersky, ESET gibi programlar. Daha sonra sorun çözüldü mü diye kontrol edin (arkadaşına sorun filan yani: Hala okuyabiliyor musun? gibi). Eğer düzelmedi ise geçmiş olsun hemen fotoğraf ve önemli şeyleri yedekleyin bir SD karta sonra telefona format atın. SD karıt da bilgisayar takarak Anti virüs programı ile taratın ki bilgisayara da bulaşmasın.

Hocam arkadaşınızmı bir başkasımı arkadaşınızın olduğunu düşünüyorsanız arkadaşlığınızı bitirin eğer emin değilseniz bir virüs taraması yapın hem telefondan hem PC'den bir de arkadaşınızla konuşun.

Kendisi sizin telefonunuzdan bakmış olabilir. Wp Web açık ise oradan bakabilir. Onun dışında teknik olarak mümkün değil. Size tavsiyem en basitinden. Hoşunuza gitmeyen şeyleri deşifre ediyorsa ve siz söylemenize rağmen yapıyorsa ilişkinizi sonlandırın kendisiyle. Pek de düzgün birine benzemiyor zaten.

Evet bundan dolayı büyük ihtimalle. Ben de bunu soracaktım. Telefonunuzdaki uygulamaları atar mısınız? Geçmiş olsun bu arada.

Tum uygulamalar bayağıdır var. WhatsApp, Instagram, Discord, Sinefy, Twitch, Vodafone Yanımda, MYT, Opera, Zarcihver, Spotify, bir de test kitaplarının çözüm uygulamaları.

Hayır hocam bir şey inmedi eminim. Benimde az bi olsa hacker bilgim var .O mesajlara anca kod bilgisi olarak ulaşır. Sunuculardan alması lazım ama onun bu kadar bilgisi olacağını düşünmüyorum.
Hocam abartmayın o kadar da değil. Siz bir şey indirmediyseniz bunu yapması imkansız. Gözünüzden kaçan bir şey elbet olmuştur ki bu da sızması için yeterli. Yoksa sunucular falan oraya girmek hikaye.

@RegoslaX uygulamayla bile olsa o pek kolay değil. Öyleyse en basitinden Spotify herkesin Wp mesajlarını da okur. O iş uygulamayla olacak şekilde kolay değil. Ki telefonda da bunlar içeride şifreleniyordur. Mesajlar ile ilgili verileri içeren dosya açılırsa şifreli bir metin dizisi karşısına çıkar. Bence sizin telefonunuzdan okumuştur. Zamanında yada Wp Web ile yapmış olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…