Arkadaşım WhatsApp mesajlarımı okuyor olabilir mi?

Merhaba, bugün arkadaşım onun hiçbir şekilde bilemeyeceği bir bilgiyi benimle paylaştı bu durumda onu bilebilmesinin tek yolu WhatsApp mesajlarımı okumuş olması.
WhatsApp web kontrol ettim hiçbir cihaz bağlı değil bu arkadaşın mesajlarımı okuduğunu anlamanın, emin olmanın bir yolu var mı?
Emin olup kişisel verileri koruma kanunundan yararlanıp suç duyurusunda bulunmayı planlıyorum(evet saçma gelebilir sadece WhatsApp için böyle suç duyurusu yapmak, ama eğer benim özelime eriştiyse bunu yapmak benim boynumun borcudur).
Evet bu konudan anlayan arkadaşların yorumları benim için çok önemli cevaplarınızı bekliyorum teşekkür edederim.
Arkadaşınsa niye dava ediyorsun ki .d

Benim arkadaş kendi başına bir program yazmıştı. IOS için değil de Android için yazmıştı. Programı hiçbir yerde satışa falan da sunmadı. Programı bana göstermişti ve program sayesinde WhatsApp'ta kim kiminle ne konuşuyor görebiliyordu hocam.

Benim arkadaş kendi başına bir program yazmıştı. IOS için değil de Android için yazmıştı. Programı hiçbir yerde satışa falan da sunmadı. Programı bana göstermişti ve program sayesinde WhatsApp'ta kim kiminle ne konuşuyor görebiliyordu hocam.
arkadaşınız ileri düzey bi düzey kodcu haberiniz olsun bu özelliğini kötü şeylere harcaması çok yazık
Kanıt sayılmıyor gizlice alındığı için.

Doğru olabilir zorla alınmış vb. şeyler denilebilir

Vakit ayırıp cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum, dava olayı özel hayatın ihlal edilmesinden dolayı düşünülmüş gerçekleşme ihtimali zayıf olan bir bilgidir.
Burada anlaşılmayan nokta ben dava açayım mı açmayayım mı diye sormadım kimseye bu benim bileceğim iştir.
Ben sadece belki bilgisi olan vardır nasıl emin olurum okuyup okumadığından bir yolu var mı bunu öğrenmek istedim, zaten emin olmadan kanıt olmadan hiçbir şey yapamayacağımı biliyorum.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı