Arkadaşım yüzünden ağladım

Böyle şeylere üzüleceksiniz sanaldan arkadaş yapmayın, sizi takmıyor sizde onu takmayın bana böyle yapan insanlar olursa engel atıyorum. Adamın derdini çekemem ben.

Arkadaşlar selam, benim bir arkadaşım var çok sevdiğim lakin bugün oyun oynayacaktık ve kendisi çok yakın arkadaşım. Minecraft oynamak istedi ama ben de PUBG girelim dedim. Daha sonrasında kendisi rahatsız etme moduna alıp Full Minecraft oynadı ve yüzsüz gibi de hiçbir mesajıma cevap vermedi. Daha sonrasında ise görmedim gibi şeyler dedi. Ben bu duruma çok üzüldüm. Hatta şu an ağlıyorum. Neden böyle insanlar? Hâlâ da oynamaya devam ediyor. :(
Senin arkadaşlığını hak eden birisine benzemiyor. Engelle gitsin hiç takma. Benim de kötü davranan arkadaşlarım vardı artık hiçbiriyle konuşmuyorum kafam rahat.

İşte bu yaştan insanların ne kadar yüzsüz olduğunu ve kimseyi düşünmediğini öğrenerek bir hayat tecrübesi daha kazandın. Fazla takma bence.

Arkadaşlar selam, benim bir arkadaşım var çok sevdiğim lakin bugün oyun oynayacaktık ve kendisi çok yakın arkadaşım. Minecraft oynamak istedi ama ben de PUBG girelim dedim. Daha sonrasında kendisi rahatsız etme moduna alıp Full Minecraft oynadı ve yüzsüz gibi de hiçbir mesajıma cevap vermedi. Daha sonrasında ise görmedim gibi şeyler dedi. Ben bu duruma çok üzüldüm. Hatta şu an ağlıyorum. Neden böyle insanlar? Hâlâ da oynamaya devam ediyor. :(
Hocam çok takmayın benim neredeyse bütün arkadaşlarım öyle neyse ki bir ikna ettim mi 4 saat giriyoruz.

Burada ikna etme yeteneği çok önemli :D.,

Nedir bu minecraftçılardan çektiğimiz ya.

Farklı insanlar farklı düşünceler farklı zevkler.
Kendinize PUBG oynayacak farklı bir arkadaş bulun.

Önce Minecraft sonra PUBG atın sorun yok.

Keşke öyle yapsa ama yapmıyor. Şu anda özür diliyor sizce affetmeli miyim bu ilk kez yaptığı bir şey değil.
Farklı insanlar farklı düşünceler farklı zevkler.
Kendinize PUBG oynayacak farklı bir arkadaş bulun.

Benim buradaki sorunum oyun değil sadece rahatsız etme moduna alıp beni takmıyor olması.

1617019007892.png

👌

Geri
Yukarı