Arkadaşıma gelen dava mesajı dolandırıcı mı?

Merhaba, arkadaşımın telefonuna şu mesaj geldi:

Eki Görüntüle 1966120

Eki Görüntüle 1966121

Bana taciz ile alakalı bir şey yapmadığını belirtti. Sadece Instagram Telegram botlarına troll olarak yazmış, taciz gibi bir şey yapmamış ama. Sizce bu durum nedir? Hiç yaşamış olan var mı?
Merhaba bugün bana da böyle bir mesaj geldi. Sitelerden kadınlarla konuşup onların verdiği hizmetler için bilgi aldım ama küfür içerikli şeyler söylemedim şu an korkudan ölüyorum

Merhaba, arkadaşımın telefonuna şu mesaj geldi:

Eki Görüntüle 1966120

Eki Görüntüle 1966121

Bana taciz ile alakalı bir şey yapmadığını belirtti. Sadece Instagram Telegram botlarına troll olarak yazmış, taciz gibi bir şey yapmamış ama. Sizce bu durum nedir? Hiç yaşamış olan var mı?

Bende arattım bulamadım kanka

Bebi rahatlattıgın icin sagol 3 iş gününde tebligat gonderilecektir falan diyor korkuyorum ama dolandırıcıdır
Merhaba bana da aynı durum bugün oldu 3 gün sitelerden kadınlara yazıp onların verdiği hizmeti sadece sordum ve herhangi bir küfür etmedim şu an korkudan ölüyorum lütfen yönlendirin beni aileme de söyleyemiyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231121-174025_Messages.jpg
    Screenshot_20231121-174025_Messages.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20231121-174025_Messages.jpg
    Screenshot_20231121-174025_Messages.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Merhaba bugün bana da böyle bir mesaj geldi. Sitelerden kadınlarla konuşup onların verdiği hizmetler için bilgi aldım ama küfür içerikli şeyler söylemedim şu an korkudan ölüyorum

Merhaba bana da aynı durum bugün oldu 3 gün sitelerden kadınlara yazıp onların verdiği hizmeti sadece sordum ve herhangi bir küfür etmedim şu an korkudan ölüyorum lütfen yönlendirin beni aileme de söyleyemiyorum
Kanka yalan bunlar engelle geç. Aynı isimli birisi arkadaşıma da yazdı birşey olmadı. Korkma yani bir de tonla yazım yanlışı var.

Geri
Yukarı