Arkadaşımdan hoşlanıyorum, nasıl konuşacağım?

n0mss

Picopat
Daha fazla  
Mahalleden bir kızla yazisiyoruz. Arkadaşla falan kola çekirdek yapınca çağırdık. Geziyoruz falan. Ben bu kızdan hoşlanıyorum Instagram'da, sahura falan. Ne konusabilirim?

*Veri Silindi.
Üstteki arkadaşın dediğinin tam aksine konuş ve seni arkadaşım olarak görüyorum derse sil gitsin. Aksi takdirde yedek olursun, haklı üstteki arkadaş.
Kızın nasıl bir kişiliği olduğunu bilemeyiz. Yedeğe mi alır..? Ne zamandan beri kızla görüşüyor? Kızın belki daha neyin nesi olduğunu bilmiyor. Bu durumda saçma sapan açılması hoş değil. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleme:
Mahalleden bir kızla yazisiyoruz. Arkadaşla falan kola çekirdek yapınca çağırdık. Geziyoruz falan. Ben bu kızdan hoşlanıyorum Instagram'da, sahura falan. Ne konusabilirim?

Dostum önce kizi tanimalisin bunu da arkadas olarak yapma opsiyonun disinda ihtimalin yok sonra kiza seni tanımasına izin ver biraz birbirinizle vakit geçirin bulusun sonra baktın ki bu iliski friendzone derinliğine gidiyor kizla konusmani kes ve 2. bir emre kadar yazma arkasından bekle kiz sana donsun nerelerdesin özledim uzun zamandır görüşmüyoruz eskiden buluşturduk simdi ne oldu da bulusmuyoruz desin. Ardından ben sana karşı bir şeyler hissediyordum uzun zamandır ve bunu aciklayamadigim icin konuşmamaya karar verdim de. Bu cümlenin gidişatına gore hareket et.

Korkanın çocuğu olmaz. :)

Şaka değil. Kaybedecek hiçbir şeyin yok. Olursa olur, olmazsa sileceksin hocam. Bu işi fazla da uzatmayacaksın. Açılmak için gereken ortalama süre 2 hafta ile 1 ay arası. Bu süre zarfında açılmadığın takdirde kızın kafasında bu beni sadece arkadaşı olarak görüyor düşüncesi yer alıyor. Bundan sonra başka arayışlara giriyor ve sonrasında sen onun için sadece arkadaş kalmaya başlıyorsun. Ya elini çabuk tutarsın ya da veda edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı