Arkadaşımın attığı siteye girdikten sonra bir sorun olur mu?

FurkanKutlu

Kilopat
Arkadaşım bana bir site attı bedava hesaplar vs. alınıyor diye. Linke baktım bir crack forumuydu başta dedim bir şey olmaz mı acaba? Güvenli deyince bir girdim baktım. Bir tane konuya girdim kayıt olunca gözüküyor yazıyordu. 10 minute mail ve saçma bir adla kaydoldum ne olur ne olmaz. Sonra dedim ne uğraşıyorum başıma iş açılcak veririm parasını alırım. Siteden çıktım. Başıma bir iş gelir mi suç işlemiş mi oluyorum siteye girerek? Kayıt oldum ama saçma bir adla oradan IP adresim vs kaydolmuştur sıkıntı olur mu? Eğer yasak değilse siteyi söyleyebilirim.

Merak etmeyin IP adresinizle kimse bir şey yapamaz en fazla adresinizi görürler modeminizi açıp kapatın IP adresiniz zaten yenilenir hesap açısından da bir şey olmaz unutun gitsin yani sorun olacağını sanmıyorum.

Yasal olarak başıma iş gelir mi? Bir de siteye telefondan girdim IOS Windows'tan daha güvenli diye. Virüs bulaşmış mıdır sadece siteye girdim bir şey indirmedim.

Yasal olarak başıma iş gelir mi? Bir de siteye telefondan girdim IOS Windows'tan daha güvenli diye. Virüs bulaşmış mıdır sadece siteye girdim bir şey indirmedim.
Virüs dediğiniz şey bir yere girmekle bulaşmaz. Bilgisayarınıza veya telefonunuza bir yazılımı indirip açmadan virüs bulaşması imkansızdır. Yasal olarakta böyle sitelere girmenin hiçbir cezası yok crack sitesi olsa ne olacak merak etmeyin yani hiçbir şey olmaz.

Virüs dediğiniz şey bir yere girmekle bulaşmaz. Bilgisayarınıza veya telefonunuza bir yazılımı indirip açmadan virüs bulaşması imkansızdır. Yasal olarakta böyle sitelere girmenin hiçbir cezası yok crack sitesi olsa ne olacak merak etmeyin yani hiçbir şey olmaz.
Cevapladığın için teşekkürler içim rahatladı en azından. Zaten suç olsaydı o kadar kullanıcı için çoktan sıkıntı olurdu heralde.

Cevapladığın için teşekkürler içim rahatladı en azından. Zaten suç olsaydı o kadar kullanıcı için çoktan sıkıntı olurdu heralde.
Rica ederim. İçiniz rahat olsun hiçbir şey olmaz suç falan değildir bunlar bu siteler ücretsiz spotify netflix verenlerle aynı mantık. Büyük ihtimal kayıt olduğunuz yer bir forum tarzı bir site.

Rica ederim. İçiniz rahat olsun hiçbir şey olmaz suç falan değildir bunlar bu siteler ücretsiz spotify netflix verenlerle aynı mantık. Büyük ihtimal kayıt olduğunuz yer bir forum tarzı bir site.
Aynen site forum zaten sadece virüs şüphesi kaldı içimde ama o da çok düşük bir ihtimal sorun olmaz heralde.

Aynen site forum zaten sadece virüs şüphesi kaldı içimde ama o da çok düşük bir ihtimal sorun olmaz heralde.
Şüphe olmasın virüs giremez. Virüs dediğimiz şey bilgisayara indirilse dahi bulaşmaz, indirildikten sonra birde açılmasi gerekir. Eğer açılırsa bulaşır. Yani rahat olun bir şey indiremediyseniz bulaşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı