Arkadaşımın beni cinsel içerikli bir gruba dahil etmesi

Numaranla hesap açıp, kampanyadan falan yararlanacaklar işte. Bunu anlamanın neresi zor? Tam dolandırılmalık adamsın, iyi kullanırlar seni.

Sakince düzgün bir biçimde anlatınca zorunuza mı gidiyor hocam ben anlamıyorum. Sizin gibi bir sürü insan var sosyal de. Bir yardımda bulunmak açıklamak istiyorsanız düzgünce yapın bu şekilde yazacaksanız hiç yazmayın kafanıza silah dayanmıyor ne de olsa!

Sakince düzgün bir biçimde anlatınca zorunuza mı gidiyor hocam ben anlamıyorum. Sizin gibi bir sürü insan var sosyal de. Bir yardımda bulunmak açıklamak istiyorsanız düzgünce yapın bu şekilde yazacaksanız hiç yazmayın kafanıza silah dayanmıyor ne de olsa!
Tam olarak nerede atar yapmışım mesajımda? Mükemmel bir şekilde özetlemişim durumu.
Hakaret etmediğim sürece istediğim gibi yazarım, bu seni hiç ilgilendirmez.

Tam olarak nerede atar yapmışım mesajımda? Mükemmel bir şekilde özetlemişim durumu.
Hakaret etmediğim sürece istediğim gibi yazarım, bu seni hiç ilgilendirmez.

Bu hakaret değil mi yanlış bir durum yapmışım biliyorum senden ders mi alacağım!

Senin numaranla hesap açıp indirim yapacak büyük ihtimal.
Grubun adı olabilir mi bende bilemiyorum.
Hopi'de bayağı indirim oluyor aslında. Yemeksepetinde ve mağazalarda falan devamlı kupon veriyor onun için yapmışlardır, 1 kuponu hesapta yalnız 1 kez kullanabiliyorsun o yüzden yeni numarayla hesap açman gerekiyor tekrar kullanma için.

Geri
Yukarı