Arkadaşımın doğum gününde nasıl davranmalıyım?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Merhaba, yarın arkadaşımın doğum günü olacak ona hediye olarak direkt 100 TL vereceğim istediğini alır zaten bir de evine gideceğim annesi babası falan olacak. Nasıl davranmalıyım?
Biraz gergin gözükebilirim.

Merhaba, yarın arkadaşımın doğum günü olacak ona hediye olarak direkt 100 TL vereceğim istediğini alır zaten bir de evine gideceğim annesi babası falan olacak. Nasıl davranmalıyım?
Hoş bir davranış olmaz. En azından annesi ve babasının yanında yapmayın.

Bence hediye alın. Böyle bir davranış oldukça kaba gözükür. Her zamanki davranışlarınızı sergileyin ve ailesiyle anlaşmaya bakın. İleride izin konusunda işinize yarıyor çünkü 😀

Arkadaşın belki yanlış anlamaz ama ailesinin yanında çıkarıp 100TL vermen hoş olmaz.

Arkadaşınızın ilgi alanı neyse o yönde hediye almayı düşünebilirsiniz, ben şahsen kitap okuduğunu biliyorsam kitap alırdım ya da onun hoşlandığını bildiğim bir başka şey.

Şey seviyor Valorant oynuyor benden VP istemişti bir zamanlar sanırım onu alacağım teşekkürler herkese.
İşte o gün geldi şuan arkadaşımın doğum günündeyim ve hediye olarak ona sweatshirt aldım ama tek sorun var çok gergin davranıyorum ve erken geldim biraz babamın bazı sebeplerinden şuan sadece annesi, babası, kardeşi ve ben varız çok utanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı