Arkadaşımın Gamepower'ı övmesi

Önemli olan şeyin yaş olduğunu düşünmüyorum. 36 yaşına gelmiş sanal bir ortamda kendinizden yaşça küçük bir insanla bu şekilde konuşmak utanmazlıktır. Büyümüş yaşını almış birisi olarak sizin bunu düşünmeniz gerekir bizim değil. Kusura bakmayın ancak 25 yıldır bilgisayar kullanıp Logitech'in iyi olduğunu savunan bir insan o bilgisayarı gözü ile kullanmıyordur.
Eki Görüntüle 1070777
Hocam çok anlamıyorum ama konu dışı olarak bilmediğimden soruyorum, Logitech kötü bir marka mı?

Hahaha komik çocuk. Logitech kötümüymüş!😂
Tabii sizi anlayabiliyorum. Yeni kuşağın sizin deyiminizle "Veletlerin" bu denli araştırmacı ve bilgili bir nesil olması sizi biraz utandırıyordur.
Hocam çok anlamıyorum ama konu dışı olarak bilmediğimden soruyorum, Logitech kötü bir marka mı?
Marka genel olarak kötü bir marka değil ancak diğer markalar varken pek elde tutulabilecek ürünleri olduğunu düşünmüyorum. Çünkü yukarıdaki 25 yıldır bilgisayar kullanan arkadaşa göre bir markanın eskiliği çok daha önemli. Çok güzel ömürlük ürünleri var. Kendisinin övünebildiği tek şey yaşı çünkü.

Tabii sizi anlayabiliyorum. Yeni kuşağın sizin deyiminizle "Veletlerin" bu denli araştırmacı ve bilgili bir nesil olması sizi biraz utandırıyordur.

Marka genel olarak kötü bir marka değil ancak diğer markalar varken pek elde tutulabilecek ürünleri olduğunu düşünmüyorum. Çünkü yukarıdaki 25 yıldır bilgisayar kullanan arkadaşa göre bir markanın eskiliği çok daha önemli. Çok güzel ömürlük ürünleri var. Kendisinin övünebildiği tek şey yaşı çünkü.
Hocam elimde G402 mouse varken bunu görmek beni biraz üzdü. :D Neyse yakında Razer'a geçeceğim zaten.

Hocam elimde G402 mouse varken bunu görmek beni biraz üzdü. :D Neyse yakında Razer'a geçeceğim zaten.
Hocam mesajı düzenledim dediğim gibi gerçekten çok güzel ürünleri var. Ancak ben diğer büyük markaların yanında durabileceğini zannetmiyorum.
Edit: G402 gerçekten çok güzel bir Mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı