Steam Arkadaşımın kartından izinsiz oyun aldım

• Konuyu başlatan Cheo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 93
  • Görüntüleme 7B
Arkadaşı çok fazla gömdüğünüzü ve moralini bozduğunuzu düşünüyorum, evet hırsızlık suçu yüz kızartıcı ve miktarın önemli olmadığı ve adli makamda ceza gerektiren bir suçtur, fakat burada arkadaşın birbiriyle ilişkisi, yaşı da muhtemelen 15-16 civarıdır ayrıca kafasındaki düşünceyi bilemeyiz, her insan bir şekilde hata yapabilir bence olaya değil çözüme odaklanmalıyız hesabın büyük ihtimalle banlanır, arkadaşına parasını geri ver ve özür dile.

Sadece 17₺ diyenler aynı şeyi başkası size yapsa tepki gösterirdiniz sizde. 1$ yapıyor neredeyse, Steam üzerinde dolar kuru düşük olduğu için daha değerli tabii bir de.

Yanlış yapmışsınız önceden haber vermeniz gerekirdi ama 17 tl için şikayet etmekte art niyet vardır, ben olsam bir daha arkadaşlığımı devam ettirmem. Birisi de demiş 17 tl için adam öldürürüm diye. Potansiyel katiller var aramızda.

Arkadaşı çok fazla gömdüğünüzü ve moralini bozduğunuzu düşünüyorum, evet hırsızlık suçu yüz kızartıcı ve miktarın önemli olmadığı ve adli makamda ceza gerektiren bir suçtur, fakat burada arkadaşın birbiriyle ilişkisi, yaşı da muhtemelen 15-16 civarıdır ayrıca kafasındaki düşünceyi bilemeyiz, her insan bir şekilde hata yapabilir bence olaya değil çözüme odaklanmalıyız hesabın büyük ihtimalle banlanır, arkadaşına parasını geri ver ve özür dile.
Az daha gömelim az olmuş 😂

Arkadaşımın kartından izinsiz oyun aldım ve Steam'den destek açmış hesabıma bildirim geldi en fazla ne olabilir ban vs?
inş sadece ban yersin genç bir arkadaşa benziyorsun hırsızlıktan bir suç ile aranmazsın bütün hayatın boyunca karşılaşırsın bu suç ile. ne yaparsan yap ulaş arkadaşına kurtul bu olaydan.

Yeni konular

Geri
Yukarı