Arkadaşımla ilişkimi bitirmeli miyim?

Atatürk'e aşırı derecede hakaret ediyor ve ona çok çirkin iftiralar atıyor. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde M. Kemal Atatürk'e Full sövüyor ve şeriatcılığı savunuyor.(Maalesef) Atatürk'e öyle bir iftara attı ki öyle bir iftara attı ki içim sızladı resmen.
Sen nerede yaşıyorsun? Sakıncası yoksa adres verebilir misin?

Sen nerede yaşıyorsun? Sakıncası yoksa adres verebilir misin?
İstanbul da yaşıyorum. Esenler belediyesi.
Diğer keko grubuna katılıp arkadaşınıza pusu kurun ve intikam alın.
Hocam biraz fazla olur öyle ya. :D Yani biraz salak saçma düşünceleri var ergence hareketleri var ama bana bir zararı olmadı. Sadece artık böyle biriyle arkadaş olmak istemiyorum ve ilişkimi kesmek istiyorum. Başıma bela almak da istemiyorum.

Ben 23 yaşındayım ve benim de Atatürk'ü sevmeyen arkadaşlarım olmuştu ileri geri konuşuyorlardı (seninki kadar değil).fakat ben gerekli tepkiyi göstererek normalde de benim yanımda da Atatürk ile nasıl konuşması gerektiğini biliyorlar. Senin için artık çok geç dostum. Çocuklar ekip olmuşlarsa yapacak bir şey yok. Çok yanaşma hatta irtibatı kes ters yaparlarsa senin elin armut mu topluyor kendini savun. İleride daha aynı durum gelirse ne yapacaksın?

Ben 23 yaşındayım ve benim de Atatürk'ü sevmeyen arkadaşlarım olmuştu ileri geri konuşuyorlardı (seninki kadar değil).fakat ben gerekli tepkiyi göstererek normalde de benim yanımda da Atatürk ile nasıl konuşması gerektiğini biliyorlar. Senin için artık çok geç dostum. Çocuklar ekip olmuşlarsa yapacak bir şey yok. Çok yanaşma hatta irtibatı kes ters yaparlarsa senin elin armut mu topluyor kendini savun. İleride daha aynı durum gelirse ne yapacaksın?
Arkadaşımı hayatımdan çıkardım bu konuda ki olaydan sonra artık ilişkimi kestim onunla. Her yerden engelledim ve bugün hocaya rica edip yerimi değiştirdim. Onun yanın da oturmuyorum artık. Onunla da konuşmuyorum. Ama bugün o gelmedi okula. Eğer yarın gelirse doğru düzgün bu arkadaşlığı bitirelim diyeceğim ve komple onunla ilişkimi keseceğim. Zaten 1 ay sonra artık yüzünü bile göremeyeceğim. Bitiyo artık bu stres.

Yeni konular

Geri
Yukarı