Arkadaşını çok seven var mı?

Kimseye sonuna kadar güvenilmeyeceğini öğrenemediyseniz yeterli tecrübe puanını kazanamamış olabilirsiniz :) Evet arkadaşlarımı seviyorum ama hiç kimseye sonuna kadar güvenip sevmem. Hatta fark etmediğim bir travmam mı var bilmem ama kardeşime bile sonuna kadar güvenmiyorum. Size de öneririm, zararını görmezsiniz :)

Görürüz görürüz verme sen tavsiye :D

@Jw0w peki öyleyse, herkimseye sonuna kadar güvenmeye devam edin :D Ama bir gün sizi yanıltırlarsa ergen triplerine girip depresyona falan girmeyin ve bu mesajımı hatırlayın :)

@Jw0w peki öyleyse, herkimseye sonuna kadar güvenmeye devam edin :D Ama bir gün sizi yanıltırlarsa ergen triplerine girip depresyona falan girmeyin ve bu mesajımı hatırlayın :)

Yalnızlık insana bunu yapar işte arkadaşlar, kimseye güvenmemek bunu yapar. İnsanlara tavsiye vereceğine Pasteur'e bir uğra derim o sana yardımcı olur.

Doğru dürüst 4 tane arkadaşım var. Hepsini de ayrı ayrı severim. Tabii iki tanesinin yeri ayrıdır. Birde sevmediklerim var, düşman başına.

Birilerinin güvenini kırması insanlığın genel olarak kusurlu olduğu anlamına gelmez.
Cümlene dikkat et, hayatımdan memnunum çokca beni seven arkadaşım var ve yaşamayı seviyorum. Sadece sizin gibi saflara bir şeyler katmak istedim ama sadece tamam deyip buradan ayrılmak yerine saçmalamaya devam ediyorsunuz. Lütfen daha fazla rahatsız etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı