Arkadaşla araya nasıl mesafe koyulabilir?

Bu tarz çok kişi var maalesef. Sadece yaptıkları tutanak tutmak sanırım. Yiğenimde böyle bir olay yaşıyordu gittim çocukla konuştum derdi ne diye biraz göz korkuttum sonra daha fazla bir şey yapmadı.

Ya ama çocukla evlerimiz yakın çocuk her şekilde beni döver çocuğun arkası var kendisi zaten ayı gibi. He bu arada ayın 19'unda göz randevum var

Arkası olsun veya sizi dovebilecek kapasitesi olsun bir şeyi değiştirmez konusmayi direk kes ve ondan uzaklaş sınıfta iken yakınında durma belli bir süre sonra oda yanına gelmez.

Arkadaşımda benden kopya çekiyor ama ben bir şey demiyorum sonuçta arkadaşım diye ama bir yandanda içim yanıyor. Bir de ben birisiyle konuşurken üstelikle kız birisiyle yanımdan geçerken bana sert bir şekilde enseme falan vuruyor bu da hiç hoşuma gitmiyor.

Arkası olsun veya sizi dovebilecek kapasitesi olsun bir şeyi değiştirmez konusmayi direk kes ve ondan uzaklaş sınıfta iken yakınında durma belli bir süre sonra oda yanına gelmez.

Öyle yapacağım zaten.

Hocam döver falan diye de asla tirsma en kotu seni biraz tartaklar arkadaşları ile sende veline söylersin bir daha yapamaz.

Kopya vereceğim diyeceğini söyle sonra hocayada bahset matematikden 0 alırsa imkanı yok senle aynı okula düşemez.

Okul öğretmenlerinin yetkileri düşündüğünden fazla, geçen bizim okulda öğretmen disiplin tutanak demeden bi çocuğu okuldan atmış.
Bu çocuklarda atılabilir ve atıldıklarında ailelerine hesap vermek zorunda kalacaklar, sonra dışarıda tehdit etmeye vs. başlarlarsa ailene söyle.

Ona soğuk davran esprilerine falan mimik oynatma kısa cevaplar ver senden soğur zaten.

Tepki verme ya da çok konuşma veya geçiştir eğer böyle yaparsan büyük ihtimalle çocukta seni çok sallamaz yavaş yavaş birbirinizden ayrılırsınız haa ama arkadaş manyak derecede sana bağlıysa belki de işe yaramaz.

@Kedkai @s1car1o@seplendour
Bugün böyle yaptım kafam diğer günlerden daha rahattı hocaya söyledim yerimide değiştirdi çocukla fazla muhatap olmadım.

Seninle arkadaş olmak istemiyorum de geç zor değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…