Arkadaşla Yapılan "Farmland Realm" Yakında Yayında

Erzurum vakası gibi değil değil mi? 1-2 haftada yapılabilecek bir oyunu 6 ayda yaptım dedi ancak oyunundaki her şey hazır ve çalıntı çıkmıştı.

Hazır asset kullanılmış galiba ancak bu bir sorun değil. Oyunun Erzurum gibi olacağını sanmıyorum içeriği dolu olacak gibi duruyor.

Elraen bu tarz oyunları sever, onun kitlesi de sever. Eğer bir şekilde ona bu oyunu yayında oynattırabilirseniz tahminlerinizden çok fazla sayıda satış yapabilirsiniz.

Lise öğrencisi değil üniversite öğrencisiyiz. CV geliştirmek için bağımsız oyunlar yapıyoruz. Hem bilgisayar hem de mobil platformlara.

Steam de oyun yayımlamak oldukça pahalı diye biliyorum ( En azından yeni başlayan Türk geliştiriciler için) . Steam de oyun yayınlama'nın farklı bir yolu var mı? Bir ara Green light diye bir şey vardı galiba ama kaldırılmış o da.

Steam de oyun yayımlamak oldukça pahalı diye biliyorum ( En azından yeni başlayan Türk geliştiriciler için) . Steam de oyun yayınlama'nın farklı bir yolu var mı? Bir ara Green light diye bir şey vardı galiba ama kaldırılmış o da.
Malesef Green light çok önceden kalktı. Artık sadece para verip slot satın alıyorsunuz. 3-4 ay öncesine kadar 400 TL gibi bir paraydı fakat steam güncelleme ile 1500 TL'ye çekti. Tabi indie developerlar için baya kötü oldu o da.

Fiyatı 10 TL olarak düşündük yazmışsınız, 10 TL para değil artık bu devirde, destek olmak için mutlaka alırım oyunu.
Haklısınız fakat TR'ye özel bu fiyat çünkü 20 TL gibi bir fiyat olduğu zaman ve indie olduğunu bildiği zaman insan şans vermeyebiliyor.

Arkadaşlar oyunumuz dün itibari ile yayınlandı. Denemek isteyen arkadaşlar aşşağıdaki linkten Steam sayfasına ulaşabilirler. Yorumlarınızı bekliyoruz. Eğer oyunu alamayıp yine de destek olmak isterseniz istek listesine ekleyip oyunu takip edebilirsiniz.

Steam Sayfası:

Son düzenleme:
Maalesef Green light çok önceden kalktı. Artık sadece para verip slot satın alıyorsunuz. 3-4 ay öncesine kadar 400 TL gibi bir paraydı fakat Steam güncelleme ile 1500 TL'ye çekti. Tabii indie developerlar için bayağı kötü oldu o da.

Haklısınız fakat TR'ye özel bu fiyat çünkü 20 TL gibi bir fiyat olduğu zaman ve indie olduğunu bildiği zaman insan şans vermeyebiliyor.

arkadaşlar oyunumuz dün itibari ile yayınlandı. Denemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten Steam sayfasına ulaşabilirler. Yorumlarınızı bekliyoruz. Eğer oyunu alamayıp yine de destek olmak isterseniz istek listesine ekleyip oyunu takip edebilirsiniz.

Steam Sayfası:

resim_2022-07-10_175800974.png

Umarım emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Geri
Yukarı