Arkadaşlar Gamepower Fuji'nin fiyatı düşer mi?

332merek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gamepower fujin kulaklığı alacağımda şu an fiyatı 530 TL biraz daha beklesem fiyatı artar mı azalır mı?

Arkadaşlar ön yargı oluşmuş sanırım ama Gamepower fujin alınabilecek bir kulaklık olmuş cidden incelemelerini izleyin. Fiyat düşmez aksine artar şu an lansman fiyatında.

İncelemeler sadece kulaklığın düzgün çalışmasıyla ilgili ve zaten bu olması gereken bir şey.
Gamepower direk alınmaması gereken markalardan uzak durulması gerekli.

İncelemeler sadece kulaklığın düzgün çalışmasıyla ilgili ve zaten bu olması gereken bir şey.
Gamepower direk alınmaması gereken markalardan uzak durulması gerekli.
Ben de bunu destekliyorum evet Gamepower şimdiye kadar çok kötü ürünler sürdü. Marka basıp sattı ama bu sefer farklı olabilir. Çalışmasıyla ilgili değil mikrofon testleri mevcut incelemelerde en basitinden.

Hocam o nasıl model is midir bir an terörist ismi olarak okudum. Yorumları olumlu ve güzelmiş alınabilir bence Gamepower'dan iyidir.

Sonar ses kullanarak bir nesnenin uzaklığını ve boyunu bulmaya yarayan bir teklonojidir.
Gemilerde kullanılır.
Sonar ismide muhtemelen 7.1'ri simgeliyor yani adamların nerede olduğunu anlamanı kolaylaştırıyor anlamında kullanılmış bence anlamlı olmuş

Geri
Yukarı