Arkadaşlarım bana soğuk davranıyor

Hocam ben 8. sınıfta başka bir okula geçmiştim ve kızlar bana soğuk davranmıştı, arkadaş edinememiştim. Şu an ise gülüyorum.😂

Kısacası seneye siz de güleceksiniz.

Hocam arada az pasif-aktif takılın. O arkadaşınız ile yakın durun ardından duruma bağlı olarak böyle devam ettirip belki de eski haline döndürebilirsiniz. Benim o zamanlar neredeyse hiç arkadaşım yoktu ve netural olarak takılıyordum. Ayrı bir havası var sınıf arkasında sessizce duran ve çantasında silah taşıyan çocuk olmanın...
O şekilde yapacağım sanırım. Zaten o bahsettiğim kız arkadaşta yemekte ben moralim bozuk olup tek oturunca "Noldu?" diyerek falan geliyor. Öyle yapacağım sanırım.

Hocam sanırım LGS var ona çalış ileride pişman olursun hem çalışırsan seneye bugünlerde için rahat olur.
Çalışıyorum zaten hocam. Ancak demek istediğim 1 yıl boyunca arkadaşsız kalmak istemiyorum. Daha önce böyle bir şey yaşadım ancak 1 hafta sürdü. 1 yıl boyunca ne yaparım bilmiyorum.
Bence arkadaş konusunu pek takma sonuçda sınıfın değişecek dersler daha önemli bana göre.
En kötü öyle yapacağım gibi gözüküyor.

Hocam ben 8. sınıfta başka bir okula geçmiştim ve kızlar bana soğuk davranmıştı, arkadaş edinememiştim. Şu an ise gülüyorum.😂

Kısacası seneye siz de güleceksiniz.
Umarım. Derslerim de gayet iyiydi ancak şu aralar düştü. Gerçekten onlarla takılmayıp teneffüslerde ders çalışmam daha yararlı herhalde.

What is this konu amaç?
Eğer konunun amaçsız olduğunu düşünüyorsanız vaktinizi harcamayın konuya girmek için.

Hocam benim neden arkadaşım yok söyleyeyim mi? Çünkü ben sahte kişilerle arkadaş olacağıma birkaç güvenli kişi ile arkadaş olmaya çalışıyorum.

Hocam benim neden arkadaşım yok söyleyeyim mi? Çünkü ben sahte kişilerle arkadaş olacağıma birkaç güvenli kişi ile arkadaş olmaya çalışıyorum.
Bende öyle yaptım aslında ortaokulun başlarında ancak bu sene kazık yiyorum. 😟 İyi seçememişim demek ki. Şu saatten sonra da okulda güvenmeye değer veya güvenmeye değer olsa bile anlaşabileceğim biri yok gibi.

Bende öyle yaptım aslında ortaokulun başlarında ancak bu sene kazık yiyorum. 😟 İyi seçememişim demek ki. Şu saatten sonra da okulda güvenmeye değer veya güvenmeye değer olsa bile anlaşabileceğim biri yok gibi.
Hocam sizi o kadar iyi anlıyorum ki, ben de kaç kere kazık yedim, şu an birkaç arkadaşım var ya da yok ama merak etmeyin, siz onlar için değil onlar sizin için çabalasınlar. Sizi çok iyi tanımam ama eğer benim arkadaşım olsaydınız bırakmazdım.

Hocam sizi o kadar iyi anlıyorum ki, ben de kaç kere kazık yedim, şu an birkaç arkadaşım var ya da yok ama merak etmeyin, siz onlar için değil onlar sizin için çabalasınlar. Sizi çok iyi tanımam ama eğer benim arkadaşım olsaydınız bırakmazdım.
Teşekkür ederim.😀 Neşelendirdiniz beni biraz da olsa. Neyse, herhalde teneffüslerde ders çalışmam çok daha yararlı olur. Yemekte de bahsettiğim kız arkadaşım ile otururum.

Geri
Yukarı