Arkadaşlarım beni istemiyor

Hocam nasıl diyeceğim ne diyeceğim bir de ben bunlarla 5 gün kampa gidiyorum yazdığım paragrafta unutmuşum yazmayı 5 gün otele gidiyorum bunlarla nasıl bakacağım yüzlerine utanırım ben.
Neden utanasınız ki? İstedikleri kadar sizinle dalga geçsinler ya da aşağılasınlar, "he tamam" diyip geçin, takmayın, umursamayın.

Neden utanasınız ki? İstedikleri kadar sizinle dalga geçsinler ya da aşağılasınlar, "he tamam" deyip geçin, takmayın, umursamayın.

Hocam bizim ekip dalga geçer ben en iyisi arkadaşın dediğini yapayım konuşmayayım kendimi sevdirmeye çalışmayayım susayım gitsin içimde kalsın onlar zaten anlar bir süre sonra bir şeyin ters gittiğini.

Yaş kaç bu arada ona göre fikir vereyim.
15

Hocam bizim ekip dalga geçer ben en iyisi arkadaşın dediğini yapayım konuşmayayım kendimi sevdirmeye çalışmayayım susayım gitsin içimde kalsın onlar zaten anlar bir süre sonra bir şeyin ters gittiğini.
Demek ki halen olgunlaşmamışlar, "kanka noldu neden küstün bize" demek yerine dalga geçecekler. Uğraşmayın, peşlerine kuyruk olmayın, kendinizi onlara bahşetmeyin, kendinizi ağırdan satmayın.

15.

Adam gibi karşılarına geçin sorun yaşınız çok ufak değil size rahatsızlık mı veriyorum bir yanlışım mı oldu benimle neden eskisi gibi değilsiniz gibisinden burada utanılacak bir şey yok illa istemiyoruz seni diyorlarsa istenilmeyen yerde durulmaz yapacak bir şey yok lise arkadaşlıkları geçicidir.

Adam gibi karşılarına geçin sorun yaşınız çok ufak değil size rahatsızlık mı veriyorum bir yanlışım mı oldu benimle neden eskisi gibi değilsiniz gibisinden burada utanılacak bir şey yok illa istemiyoruz seni diyorlarsa istenilmeyen yerde durulmaz yapacak bir şey yok lise arkadaşlıkları geçicidir.

Sağ olun hocam bunu deneyeceğim zaten grupta beni istemeyen 2 kişi var herhalde ikisi de birbirlerinin arkasında dolaşıyor hepsini bir araya toplayıp soracağım.

Hocam parayı ben kurstan sonra bir şey yapmaya gitmeyeceğiz diye almamıştım ama soyunma odasına aynı odada bulunan arkadaşın 35 TL'si avrdı ona bir şeyler almışlardır bana bir şey demediler.
Kişi başı 10 TL verse size de güzel bir yemek alırlardı nasıl bir arkadaşlık ilişkiniz var anlamadım. Bizde anca beraber kanca beraber.

Hocam bizimki kar çıkar ilişkisi mesela biz ekipçek bir yere gideceğiz 2 kişi diyor yol üstünden beni al diye.
Çıkar ilişkisiyse neden onlarla arkadaşlık kuruyorsunuz? Sizi korkutan yalnızlık mı?

Geri
Yukarı