Arkadaşlarım benimle bahanelerle oynamıyor

Kardeşim direk uzaklaş onlardan dünyada başka insan mı kalmadı.

Teşekkür ederim. Son bir şans veriyorum, kullanmalarını biliyorlarsa değerlendirirler.

Sözde arkadaşlarınıza yol verme vakti gelmiş.

Teşekkür ederim.

Hocam akrabamız olduğu için. :D

:)
Akraba falan umurumda olmazdı benim. Sana önem vermeyeni, seni takmayana yolu göstereceksin. Akraba diye sürekli iyi davranılmamalı.

Haklısınız.

Aslında ben de çok kötü sayılmam bence ama. Küçüklüğümden beri bana böyle davranır. Hep üstteki o'dur. Küçükken falan hep onun arkasından gittim.
Şu an 25 yaşındayım, geçmiş tecrübelerimden bir şey söylemek istiyorum. Kimsenin arkasından gitme. Sen kendi başına bir bireysin. Arkadaşlıklarını peşinden gidilecek insalardan ziyade seni tamamlayan insanlardan seç.

Şu an 25 yaşındayım, geçmiş tecrübelerimden bir şey söylemek istiyorum. Kimsenin arkasından gitme. Sen kendi başına bir bireysin. Arkadaşlıklarını peşinden gidilecek insalardan ziyade seni tamamlayan insanlardan seç.

Sağ ol abi.
Ben oyun da öldüm diye bana küfür ediyorlar. :D

O da kötüymüş. Bana sadece hem kolsuzluk yapıp hem takıma sinirlenince laf ediyorlardı. Tanıdık olduğu için :D

Hocam ya maçlardan birine geldiniz ya da lem MG2 arkadaşlarla 2-3 maç attık chatte bayağı bir yazışma oldu belki oradan tanıyorsunuzdur.

Hocam açtığım konulara baktım da bulamadım ama eminim sizi tanıyorum :D.
Arkadaşlar bu Technopat bayağı iyi miş ya 9 tane arkadaşım oldu inşallah kalıcı olur hepsi de. Herkese teşekkür ederim.
5 sene de geçse ekleyebilirsiniz konu günceldir. Ortak oyunlarımız varsa oynarız, sohbet ederiz.
Discord: Akın#9005

Benden kötü oynayan insanlara ben en başından diyorum. Ben her zaman ciddi oynuyorum. Rankınız benden düşük olduğu için karşınıza gelecek adamlara göre oynayamazsınız diyorum. Kimsenin kalbi kırılmıyor böylece. Baştan çözmek lazım.

Benden kötü oynayan insanlara ben en başından diyorum. Ben her zaman ciddi oynuyorum. Rankınız benden düşük olduğu için karşınıza gelecek adamlara göre oynayamazsınız diyorum. Kimsenin kalbi kırılmıyor böylece. Baştan çözmek lazım.

Evet öyle bugün sırf lem supreme lobisine girdim normalde N3'üm almazlar. Adamlar eğlencesine girmiş zaten (o maçta kimse rank düşmedi de.) Lem adamlar nasıl iyi oynuyormuş bunu gördüm. Adamlar alışmış HS atmaya. Ben bodyshot denediğim zaman zaten adam kafaya tek atıyordu.
Hocam açtığım konulara baktım da bulamadım ama eminim sizi tanıyorum :D.
Arkadaşlar bu Technopat bayağı iyi miş ya 9 tane arkadaşım oldu inşallah kalıcı olur hepsi de. Herkese teşekkür ederim.
5 sene de geçse ekleyebilirsiniz konu günceldir. Ortak oyunlarımız varsa oynarız, sohbet ederiz.
Discord: Akın#9005
Hocam valla bende merak ettim steam adınız ne belki ordan çıkartırım.

Geri
Yukarı