Arkadaşlarım benimle bahanelerle oynamıyor

Arkadaşlarımın ikisi benden iyi CS:GO oynuyor. Beraber girelim diyorum rank kasacağız deyip tek veya beraber giriyorlar. 30 dk sonra benden daha kötü oynayan arkadaşlarıyla görüyorum. Geçen gün sırf onlarla oynamak için izin aldım gece için, ve az önce ikisi girdiler rank kascaz dediler. Gece boyu yalnız kalacağım galiba.
Ne yapmalıyım? İkisi de akrabam. Sırf başka arkadaşım yok diye onlarla girmek zorunda kalıyorum. Bazı zamanlarda haklı olduğum halde birleşip beni haksız çıkartıyorlar.
Ben susuyorum.
Cidden sıkıldım az önce beraber ölüm maçı girmiştik sonra haber vermeden çıkmış diğeriyle rekabetçi girmiş. Diyorum davet atın, biz rank kascaz maç başladı hem diyorlar. Halbuki onlarla oynamak, eğlenmek için izin almıştım.
Yaşım 15. ne yapmalıyım?
dünyada oyun oynamak için sadece senin akrabaların yok :) bunun bilincine var :)

Minecraft, Zula gelmek istersen de benimle oynayabilirsin mesela ;)

Buyurun hocam benimle ömür boyu kurun :): Yaşım 16. 1-2 ay içinde CS:GO'yu indirirsek oynarız. Discord'unuz varsa ekleyeyim sizi.
Çok kral adamsınız vesselam.

Bu arada bende arkadaş grubumda LoL'ü en iyi oynayanlardanım, sonuç olarak genelde benimle girmek istiyorlar ve hepsiyle giriyorum, Yuumi oynuyorlar yanımda, 'peeler' destek karakterleri alıyor genelde galibiyet garantilemek için, sen de onlarla girdiğin zaman çok yük olma, 'safe' oynamayı falan dene, fazla ölme (tabii onlarla bir daha girersen) böylece seni de aralarına alırlar, oynarsınız beraber.

Daha önce açtım fakat yazanlarla sadece 1 hafta ilişki kurabildim.
Ne yapayım şimdi? Wp grubundan vs. çıkayım mı?

Ne yapmalıyım arkadaşlar?

Dünyada oyun oynamak için sadece senin akrabaların yok :) bunun bilincine var :)

Eskiden gün boyu oynadığım arkadaşlarım vardı o zamanlar kötü bilgisayarlarımız vardı şimdi benim oynadığım oyunları O, onun oynadığı oyunları ben oynamıyorum.

Bu arada bende arkadaş grubumda LoL'ü en iyi oynayanlardanım, sonuç olarak genelde benimle girmek istiyorlar ve hepsiyle giriyorum, Yuumi oynuyorlar yanımda, 'peeler' destek karakterleri alıyor genelde galibiyet garantilemek için, sen de onlarla girdiğin zaman çok yük olma, 'safe' oynamayı falan dene, fazla ölme (tabii onlarla bir daha girersen) böylece seni de aralarına alırlar, oynarsınız beraber.
Ha bu arada, LoL için konuşmadım. CS:GO'da da aynı terimler vardır herhalde.

Teşekkürler. Ekledim sizi LoL'e başlarsam etiketlerim sizi konu açıp :D.

Kesinlikle reklam için söylemiyorum. Yardımcı olabilmek adına söylüyorum.
Bazı büyük Discord sunucuları var. Örneğin Unlost'un sunucusuna gelerek birçok CS:GO oynayan insan bulabilirsin kendi yaşlarında. Ne yazık ki ben de sanal arkadaşlarımın çoğunu gerçek hayattaki arkadaşlarıma tercih edenlerdenim. İstersen sen de bi' deneyebilirsin farklı sunuculara girip farklı insanlarla oyun oynayabilirsin. Hem yalnız kalmazsın, hem de yeni insanlarla tanışırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı