Arkadaşların sizinle yapmadığı aktiviteyi başkasıyla yapması

dawidbowie

Zeptopat
Daha fazla  
Benim sözde arkadaş dediğim herkes benimle evde eğleniyorlar. Ben onların evine gidiyorum eğleniyoruz ama hadi dışarı çıkalım diyoruz plan yapıyoruz. Sonra ne hikmetse hep bir bahane bulunup iptal ediliyor, sonra benimle yapılan planlar başkalarıyla gerçekleştiriliyor. Atıyorum kanka şarap içelim, "Olmaz, kanka ben içmiyorum." Yarın bana fotoğraf arkadaşıyla içmiş falan ama bu yeni edindiğim arkadaşlarım tarafından da yapıldı. 19 Mayıs'ta buluşalım dendi ben de tamam dedim sonra yok o gün kalabalık olur dediler sonra hikaye atmışlar. Artık arkadaşım değiller tabii ki de. Sadece neden merak ettim…

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sözde arkadaş dediğim herkes benimle evde eğleniyorlar. Ben onların evine gidiyorum eğleniyoruz ama hadi dışarı çıkalım diyoruz plan yapıyoruz. Sonra ne hikmetse hep bir bahane bulunup iptal ediliyor, sonra benimle yapılan planlar başkalarıyla gerçekleştiriliyor. Atıyorum kanka şarap içelim, "Olmaz, kanka ben içmiyorum." Yarın bana fotoğraf arkadaşıyla içmiş falan ama bu yeni edindiğim arkadaşlarım tarafından da yapıldı. 19 Mayıs'ta buluşalım dendi ben de tamam dedim sonra yok o gün kalabalık olur dediler sonra hikaye atmışlar. Artık arkadaşım değiller tabii ki de. Sadece neden merak ettim…

Seni bir tık kullanmışlar gibi me geldi :/

Kullanılmışsınız. Aynısı bende bi farklı durumda yaşadım. Boyum yaşıtlarıma göre kısa 17 yaşındayım 171'im arkadaşlarım kız ortamlarında kızların yanında küçük düşürmek için boyumu kullanırdı. Bi tanesinin ağzına yumruğu çaktığımdan beri 2 katı dalga geçiyorlar ama zerre umrumda olmuyor.

Anlamadığım şey şu birbiriyle alakası olmayan arkadaşlarım resmen planlı gibi aynı şekilde tekmeyi koyuyor .Sorun bende onu anladım ama nerde…

Arkadaşlık ilişkileri karşılıklıdır hocam. Tek taraflı olduğu taktirde enaylik olur, arkadaşlığını bitirmen iyi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı