Arkadaşlarla oynanabilecek oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Yaz tatilinde oyun oynayacağız full ancak beraber oynayacak oyun bulamıyoruz. İlgi alanlarımız uymuyor birkaçımızın. Örneğin ben CS:GO oynamak istiyorum, başkası diyor ki hayır ben istemiyorum. Beraber oynayacak oyun bulamıyoruz böylece. Bir tavsiyeniz var mı? Neler yapabiliriz bu durumda? Oyun tavsiyelerine de açığız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaz tatilinde oyun oynayacağız full ancak beraber oynayacak oyun bulamıyoruz. İlgi alanlarımız uymuyor birkaçımızın. Örneğin ben CS:GO oynamak istiyorum, başkası diyor ki hayır ben istemiyorum. Beraber oynayacak oyun bulamıyoruz böylece. Bir tavsiyeniz var mı? Neler yapabiliriz bu durumda? Oyun tavsiyelerine de açığız.
Party Panic eglencelidir, oner derim.

Yaz tatilinde oyun oynayacağız Full ancak beraber oynayacak oyun bulamıyoruz. İlgi alanlarımız uymuyor birkaçımızın. Örneğin ben CS:GO oynamak istiyorum, başkası diyor ki hayır ben istemiyorum. Beraber oynayacak oyun bulamıyoruz böylece. Bir tavsiyeniz var mı? Neler yapabiliriz bu durumda? Oyun tavsiyelerine de açığız.

Payday kanka hem şu an belleş kaçırmadan alın aşırı keyifli oluyor.

L4D2, Far Cry 6, Stardew Valley, Terraria, necesse, Minecraft, escape Simulator, sitck fight: The Game, Sniper Elite, Project Zomboid, Hearts of Iron 4, phasmaphobia, Payday 2 (favorim), Outlast Trials, my time at portia, hunt: Showdown, Human: Fall Flat, The Forest, Sons of The Forest, for the king, Dying Light 1-2, Don't Starve Together, Dead Island, Core keeper.

Yeni konular

Geri
Yukarı