Arkadaşlarla oynarken konsoldan açılan hileden ban yenir mi?

Oyunun içinde olan bi kod bu hile değil arkadaş ortamında yapılır çoğunlukla delirtmek için. :D
Bilgilendirme için teşekkürler. Mesajımın sonundaki "(!)" sembolü, ironi demek.
"İroni: İroni, söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler. Mizahtan farklı olarak, ironi daha eleştirel yaklaşır. İroni mimik, jest ve tonlama ile söylemek istenenin altını, dolaylı çizer."

Bilgilendirme için teşekkürler. Mesajımın sonundaki "(!)" sembolü, ironi demek.
"İroni: İroni, söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler. Mizahtan farklı olarak, ironi daha eleştirel yaklaşır. İroni mimik, jest ve tonlama ile söylemek istenenin altını, dolaylı çizer."

Sembolü sonradan eklediniz sanırım ben geç gördüm.

Oyunu oynadığım zamanlarda, arkadaşlarımla vs atacağım zaman odayı ben kurar ve hızlıca "sv_cheats 1" yazardım, onlar gelmeden hemencecik. Ardından belli etmeden vs atardım, hatta bazen "buddha" falan açıp canımı 1'e kadar indirttirir, çok şanslı olduğumu söylerdim. Ban yedim mi? Hayır.

Ben yenilmez diye biliyorum ama arkadaşım yenilir, çünkü burada da rapor edebiliriz dedi. Ve ben önceki maçı Wall Hack açarak oynadım (3. parti yazılım yok.) OW banı yer miyim?
Hiçbir şey olmaz, merak etmeyin.

Sembolü sonradan eklediniz sanırım ben geç gördüm.
Hayır sonradan eklemedim. Sanırım bu da size yardımcı olur hocam:

Oyunu oynadığım zamanlarda, arkadaşlarımla vs atacağım zaman odayı ben kurar ve hızlıca "sv_cheats 1" yazardım, onlar gelmeden hemencecik. Ardından belli etmeden vs atardım, hatta bazen "buddha" falan açıp canımı 1'e kadar indirttirir, çok şanslı olduğumu söylerdim. Ban yedim mi? Hayır.
Ben arkadaşımla VS atmadan önce odayı ben kurmasam bile "sv_cheats" yazardım, çıkan değer 1 ise kapatmasını söylerdim, ne olur ne olmaz. :D

Arkadaşlarınla oynasan da emek hırsızısın, umarım en kısa sürede ban yersin! Emek hırsızı seni! (!)

Adam arkadaslarıyla oynamıs. Tamam hileye karsısında arkadasına saka yapmak istemistir belki nereden bileceksin veya test etmek istemislerdir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı