Arkadaşlarla oynayacak oyun tavsiyesi

fixie

Femtopat
Daha fazla  
Steam de 10-20 TL aralığında arkadaşlarla oynayabileceğimiz the forest tarzı veya farklı tarzda da olabilir güzel oyunlardan tavsiye ederseniz sevinirim. Biliyorsunuz 1 yıldır evdeyiz herkes sıkıldı en azından oyun oynayarak zamanımızı değerlendirelim dedik. Her tavsiyeniz benim için altın değerinde. İyi forumlar

İlacınız burada;

İlacınız burada;

Payday 2 indirimlerde 2 TL'ye düşüyor. Sonraki indirimi beklerse çok daha ucuza alabilir. Güzel oyundur. Ben de tavsiye ederim.

Steam de 10-20 TL aralığında arkadaşlarla oynayabileceğimiz The Forest tarzı veya farklı tarzda da olabilir güzel oyunlardan tavsiye ederseniz sevinirim. Biliyorsunuz 1 yıldır evdeyiz herkes sıkıldı en azından oyun oynayarak zamanımızı değerlendirelim dedik. Her tavsiyeniz benim için altın değerinde. İyi forumlar.

Vermintide 2, Star Wars BF2, aragami.

Arada girip 1 saat kadar eğlenmek isterseniz Gang Beasts çok eğlenceli. Yine arada girip bir kaç saat gömebileceğiniz Secret Neighbor var ona da bakmanızı tavsiye ederim ama bir süreden sonra sıkabilir. Sea of Thieves var arkadaşlarınız ile korsan rp yapabileceğiniz güzel bir oyun. Among Us gibi hainlik yapabieceğiniz Project Winter var. Bunlara bir göz atıp karar verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı