Arkadaşlık bulma sitesine üye olunursa ne olur?

Recep34

Femtopat
Daha fazla  
Dün Facebook'ta 4 farklı kız hesabı bana arkadaşlık isteği attı kabul ettim profillerine baktım gizli arkadaşlık bulma sitesi yazıyordu sonra altta bir web sitesinin adresi yazıyordu o linke tıkladım önüme bir tane form çıktı bilgilerimi istedi yani ad ve soyad ve doğum tarihi ve telefon numarası ve bir de yaşadığınız il ve ilçeyi giriniz diye yazıyordu ama güvenemedim bu yüzden yazmadım sonra o sayfadan çıktım şimdi ben bu arkadaşlık bulma sitesinde forma bilgilerimi doldursam ne olur? Arkadaşlık bulma sitesine üye olunursa ne olur?

O kız hesaplar genellikle reklam için kullanılıyor + bilgilerinizi girmemeniz iyi olmuş bilgilerinizi kullanıp üstünüze bir şeyler kullanılabilirdi bazı arkadaşlık siteleri kadın hesapları veya kadınlarla ilgili bir reklam yapmazlar direkt konuya girerler ve genellikle sizden numara istemezler isteyenler ise kurduğunuz arkadaşlık hesabının güvenliği için isterler ama genellikle Gmail veya isim isterler.

Karşı taraftaki sitenin ne kadar güvenilir olduğunu bilemezsin. Bilinen uygulamalar dışındaki arkadaşlık sitelerine kaydolmak en kötü senaryoda kişisel bilgilerinin başkaları tarafından kullanılmasıyla sonuçlanır.

Opsec ile ilgilimi bu post hocam? Belirtirseniz iyi olur.

Opsec ne anlamadım?

O kız hesaplar genellikle reklam için kullanılıyor + bilgilerinizi girmemeniz iyi olmuş bilgilerinizi kullanıp üstünüze bir şeyler kullanılabilirdi bazı arkadaşlık siteleri kadın hesapları veya kadınlarla ilgili bir reklam yapmazlar direkt konuya girerler ve genellikle sizden numara istemezler isteyenler ise kurduğunuz arkadaşlık hesabının güvenliği için isterler ama genellikle Gmail veya isim isterler.

Karşı taraftaki sitenin ne kadar güvenilir olduğunu bilemezsin. Bilinen uygulamalar dışındaki arkadaşlık sitelerine kaydolmak en kötü senaryoda kişisel bilgilerinin başkaları tarafından kullanılmasıyla sonuçlanır.

O kız hesaplarının arkadaş listesinde çoğunlukla yaşlı dayılar var.

Recep abi zor durumdasın galiba. Tinder falan kullan Facebook'ta dolandırırlar seni.

Arkadaşlık bulma sitesine üye olmuş olursun. Ne olması lazımdı anlamadım.

O kız hesaplarının arkadaş listesinde çoğunlukla yaşlı dayılar var.

Son düzenleme:
Kankam üye olmadıysan bir sorun olmaz. Sana yazanlar da erkektir büyük ihtimalle. Dayılardan üç beş bir şey koparmaya çalışanlardan.

Geri
Yukarı