Arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Kod yazmadan, ücretli veya ücretsiz fark etmez internet sitesi yapmak istiyorum.

Alan adını aslında ".com" yapmak istiyorum. Kod yazmadan bu mümkün mü? Bunu yapmak için ne yapmam gerekir?

Hosting konusunu falan tam bilmiyorum. Aslında kendi yazılımımı kendim yapmak isterdim fakat bazı sebeplerden dolayı öğrenemedim (açıklama gereği duymuyorum. Sadece söyledim.).

Tüm dizaynı tek tek bizzat kendim yapmak istiyorum ve dediğim gibi kod yazma işi olmayacak ve ücret ödeyebilirim.

Kod yazmadan, ücretli veya ücretsiz fark etmez internet sitesi yapmak istiyorum.

Alan adını aslında ".com" yapmak istiyorum. Kod yazmadan bu mümkün mü? Bunu yapmak için ne yapmam gerekir?

Hosting konusunu falan tam bilmiyorum. Aslında kendi yazılımımı kendim yapmak isterdim fakat bazı sebeplerden dolayı öğrenemedim (açıklama gereği duymuyorum. Sadece söyledim.).

Tüm dizaynı tek tek bizzat kendim yapmak istiyorum ve dediğim gibi kod yazma işi olmayacak ve ücret ödeyebilirim.
Kod yazmadan imkansız. En azından mesaj gönderme butonu olmalı onun için de çalışacak kod olmalı. Sizin yapacağınız sadece arayüzü olur.

Kod yazmadan, ücretli veya ücretsiz farketmez internet sitesi yapmak istiyorum.

Bir hosting ve domain alacaksın. Kod yazamıyorsan wix ya da wordpress ile yapabilirsin. Bunların tanımınıda burada yapamayız. İşe hosting ve domain satın almakla başlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı