Ark'de tüm vanilla dinazorları tek haritaya toplayan mod var mı?

İşletim sistemi
Windows 10

muratyaga

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GTX 1050 Ti
Anakart
B450M S2H
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600
Ben oyunda bulunan bütün DLC haritalarında bulunan dinoların tek bir haritada olmasını istiyorum. Extra dino olmasın hepsi derken size abartıyormuş gibi gelebilirim ama olabilir hepsi olmasa bile çoğu olsa güzel olur. Primal fear denedim ama oyun açılırken kapanıyor kısaca oyunda bulunan bütün vanilla dinolarını tek bir haritaya ekleyen bir mod veya harita modu yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende baktım bulamadım ama farklı haritalardan dinazorları getirmenin ve üzerimizdeki eşyalarla dünya değiştirmenin yolunu gösteren bir video buldum.(hiç denemedim)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende baktım bulamadım ama farklı haritalardan dinazorları getirmenin ve üzerimizdeki eşyalarla dünya değiştirmenin yolunu gösteren bir video buldum.(hiç denemedim)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=970855993 b u haritada var güzel bir harita bazı yaratıkları bulamazsan çok az çıkıyordur ya da kendi bölgesi vardır haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı