ARMA 3 540 TL'ye değer mi?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar, 4 arkadaşta daha ARMA 3 var. 540 TL'lik bir fiyata sahip ama malum 20 kasım sonrası alamayacağız.
Bu 4 arkadaşı ikna ettirip oynamak istiyorum çok dikkatimi çekti çünkü.
Steam incelemelere baktığımda 11 bin saati olan adam var nedir bu ARMA 3? Rust gibi base yapıp onu mu savunuyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arma 3 indirimli olarak %80 indirim oluyor genelde.
Bu fiyata tavsiye etmem. Arma 3, yabancı ülkelerde 30 dolar. Ki biz 20 kasım sonrası bölgeden dolayı 15 dolar olduğunu düşünürsek 750 Tl. Ama buna illaki indirimler yapılır, her zaman yapılıyordu, %80 indirm olsa 150 ye alınır. Tabi yine de siz bilirsiniz.

Arma 3 indirimli olarak %80 indirim oluyor genelde.
Bu fiyata tavsiye etmem. Arma 3, yabancı ülkelerde 30 dolar. Ki biz 20 kasım sonrası bölgeden dolayı 15 dolar olduğunu düşünürsek 750 Tl. Ama buna illaki indirimler yapılır, her zaman yapılıyordu, %80 indirm olsa 150 ye alınır. Tabi yine de siz bilirsiniz.
20 kasımdan sonra hiç alamayacağım o zamana kadar indirime girerse bakacağım şu anlık almayayım o zaman.

Merhaba, 4 arkadaşta daha Arma 3 var. 540 TL'lik bir fiyata sahip ama malum 20 Kasım sonrası alamayacağız.
Bu 4 arkadaşı ikna ettirip oynamak istiyorum çok dikkatimi çekti çünkü.
Steam incelemelere baktığımda 11 bin saati olan adam var nedir bu Arma 3? Rust gibi base yapıp onu mu savunuyoruz?

Hocam 2200 saatim var armada çoğu RP serverinde geçirdim sonra king of the hill başladım size kalmış paranız varsa alın yoksa çok da alınacak oyun değil ben 20TL'ye almıştım 20Kasım'ın sonuna kadar bekleyiniz.

Değmez o fiyata, 46 TL civarına almıştım yine değmedi.

Geri
Yukarı