Arma 3 alınır mı?

Alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    17

halimoo

Decapat
Daha fazla  
Şu an indirimde 108 TL ve dolara geçmeden kapsam mı diyorum. Şu an oyun durumu nasıl? Bir de normal halini alacağım. Multiplayer serverlarda illaki DLC istiyor mu?

Arma 3 10 yıllık oyun ve şuanda sandbox askeri simülasyon oyunlarınin babası sayılır hiç değilse benim için öyle. Multiplayer serverları bazısı birkaç DLC birden istiyor bazıları ise istemiyor fakat DLC li olanlar daha zevkli oluyor kimisine göre. Fakat DLC siz olan sunucularda fazla oyuncu bulamıyorsun malesef çoğu sunucu roleplay sunucular askeri savaşlara katilabilecegin sunucular bulabilirsin fakat bende uzun zamandır MP girmedim durumları bilemiyorum. Yalnız 108 TL bişey değil kesinlikle kacirmamalisin. Bide bu arada Ground Branch isimli oyuna bakmanı kesinlikle tavsiye ediyorum şuanda aktif bir oyuncu kitlesi bulunuyor ve askeri simülasyon seviyorsan bence arma 3 den MP alaninda daha zevkli.

Arma 3 10 yıllık oyun ve şuanda sandbox askeri simülasyon oyunlarınin babası sayılır hiç değilse benim için öyle. Multiplayer serverları bazısı birkaç DLC birden istiyor bazıları ise istemiyor fakat DLC li olanlar daha zevkli oluyor kimisine göre. Fakat DLC siz olan sunucularda fazla oyuncu bulamıyorsun malesef çoğu sunucu roleplay sunucular askeri savaşlara katilabilecegin sunucular bulabilirsin fakat bende uzun zamandır MP girmedim durumları bilemiyorum. Yalnız 108 TL bişey değil kesinlikle kacirmamalisin. Bide bu arada Ground Branch isimli oyuna bakmanı kesinlikle tavsiye ediyorum şuanda aktif bir oyuncu kitlesi bulunuyor ve askeri simülasyon seviyorsan bence arma 3 den MP alaninda daha zevkli.
Ground Branch MP'de daha iyiyse onu alayım o zaman. Şu an 800 kişi oyunda gözüküyor ama server dolu mu aktif oynuyor musun?

Şu an indirimde 108 TL ve dolara geçmeden kapsam mı diyorum. Şu an oyun durumu nasıl? Bir de normal halini alacağım. Multiplayer serverlarda illaki DLC istiyor mu?

Benim de alasım var aldın mı?

Arma 3 10 yıllık oyun ve şu anda sandbox askeri simülasyon oyunlarınin babası sayılır hiç değilse benim için öyle. Multiplayer serverları bazısı birkaç DLC birden istiyor bazıları ise istemiyor fakat DLC'li olanlar daha zevkli oluyor kimisine göre. Fakat DLC'siz olan sunucularda fazla oyuncu bulamıyorsun maalesef çoğu sunucu roleplay sunucular askeri savaşlara katilabilecegin sunucular bulabilirsin fakat bende uzun zamandır MP girmedim durumları bilemiyorum. Yalnız 108 TL bir şey değil kesinlikle kacirmamalisin. Bir de bu arada ground branch isimli oyuna bakmanı kesinlikle tavsiye ediyorum şu anda aktif bir oyuncu kitlesi bulunuyor ve askeri simülasyon seviyorsan bence Arma 3'ten MP alaninda daha zevkli.

Hangi DLC'leri istiyorlar DLC'ler bayağı pahalı oyuna göre.

kusura kalmayın biraz işim vardı anca eve geçebildim cevap biraz geç oldu.

Steam'de hala TL fiyatlandırma görünüyor, acaba hala TL olarak alışveriş yapılabiliyor mu?

Ground Branch MP'de daha iyiyse onu alayım o zaman. Şu an 800 kişi oyunda gözüküyor ama server dolu mu aktif oynuyor musun?
Dostum bana güzel geldi yani operasyonda olduğunu hissetmek animasyonlar gece görüş ,taktik kısmı ve eşli oynanış benim hoşuma gitti, fakat hala daha fazla geliştirilmesi gereken bir oyun.
Ayrıca her ay düzenli güncelleme alıyor bence geleceği var ,denemeye değer ve şuan erken erişimdeyken 120TL gibi bir fiyat ve bu fiyatlara kaçmamalı diye düşünüyorum. Tabii birde oyuna ilgi olursa Türkçe dil desteği gelme ihtimali de var.
Asıl önemlisi anlaşabildiğin insanlarla oynamak bambaşka.
Yine de sen beğenirsin veya beğenmezsin, belki arma 3 senin daha çok hoşuna gider bilemem. Renk işi zevk meselesi yani.
Eğer fazla bütçe ayıramam diyorsan Ground Branch al , tabii Arma 3 de güzel ,devasa harita, askeri simülasyon ,sandbox sana hitap ediyorsa seversin bence. ben olsam ve zevkimi bildiğim için ikini de alırdım her ikisi de ayrı bir güzel.

Benim de alasım var aldın mı?

Hangi DLC'leri istiyorlar DLC'ler bayağı pahalı oyuna göre.
Dostum şuan Arma 3 de 17bin oyuncu online bu sayı gündüzleri, akşamları 20 bin civarı oluyordur ve binlerce sunucu var her türlü kombinasyon mevcut yani.
Sadece oyunu alsan bile 2-3 tane dlc paketi ücretsiz onlarla girebileceğin sunucularda vardır illaki.
Klasik olacak ama oyun her kesime hitap etmiyor, bazıları olumsuz inceleme yapmış mesela oyunlarla arası limoni olan birisi Call of duty gibi bişey sanıp almış tabii beklediğini bulamamış.

Benim arma 3de 280 saate yakın oynama sürem var hala daha çözemediğim olaylar var oyunu kavraması çözmesi uzun fakat tamamen çözmeniz çok çok zor bişey yani oyunda çok iyi oynuyor ve savaş makinesi olmanız için belki binlerce saat harcamanız lazım, arma 3 gibi sandbox oyunlar uzun oyun süreleri isteyen oyunlar öyle tek başına bir iki saat oynarsan pek bişey anlamazsın ama iyi bir ekip ile birkaç saat oynarsan gerçekten çok zevk alarak oynarsın ,hee bide ilk girdiğinde yabancılarla oyunu çözmeden yarım saat 1 saat mp girer kapatırsın ama oyundan bişey anlamazsın.

Eğer Arma 3'ü oynanış videolarını filan takip edip izleyip sevdiysen yani senin oyun zevkine hitap ettiğini düşünüyorsan bence ultimate edition sürümünü almanızı tavsiye ederim.
ilerleyen süreçte diğer dlc'leri de oyunu beğenip oynayacaksanız indirim zamanı alırsınız o kadar fazla fiyat farkı olmaz diye düşünüyorum.

Squad var benzeri sunucular dolu kitle gerçekten saygılı tavsiye ederim.
bende çok merak ediyorum, bir ara güzel bir indirimde alıp denemek istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı