Arma 3 görevde ilerleme yok

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Arma 3'te bardağı taşıran son damla görevini yapıyordum. Haritada görüldüğü bölgeyi temizleyip kontrol altına alma göreviydi bu. Ancak benim takımım haritada alakasız bir yere doğru koşup duruyor. Hiç bir şey yapmıyor. Şehri tek başıma temizledim ama yine görev bitmiyor. Takımımda koştu koştu durdu. Hiç bir şey olmuyor. Ne yapmam gerekiyor. Göreve baştan başladım yine aynı.

Dosya Ekleri

• dsafg.png
    dsafg.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 93
Arma 3'te bardağı taşıran son damla görevini yapıyordum. Haritada görüldüğü bölgeyi temizleyip kontrol altına alma göreviydi bu. Ancak benim takımım haritada alakasız bir yere doğru koşup duruyor. Hiçbir şey yapmıyor. Şehri tek başıma temizledim ama yine görev bitmiyor. Takımımda koştu koştu durdu. Hiçbir şey olmuyor. Ne yapmam gerekiyor. Göreve baştan başladım yine aynı.

Arma 3'ü 3 senedir günde 5 saat oynuyorum. Bana göre bu oyunu komutları dahil oynamayı öğrenmek için günde 5 saat 1 ay oynaman lazım. Yapman gereken adamları savaş pozisyonuna sokup ateşe hazır ol komutu verip yönleri söylemen. Bu da F2'ye basarak takımım deyip herkesi seç ya da tekrar takımı deyip herkese aynı anda komutları vermek.

Arma 3'ü 3 senedir günde 5 saat oynuyorum. Bana göre bu oyunu komutları dahil oynamayı öğrenmek için günde 5 saat 1 ay oynaman lazım. Yapman gereken adamları savaş pozisyonuna sokup ateşe hazır ol komutu verip yönleri söylemen. Bu da F2'ye basarak takımım deyip herkesi seç ya da tekrar takımı deyip herkese aynı anda komutları vermek.
Daha önce böyle bir şey hiç olmamıştı. Hazır ol komutu vermedim diye neden taaa haritanın en ucuna gitsinler ki? Ateşe hazır ol komutunuda vermiştim aslında ama diğer dediklerini yapmamıştım. Onları yapayım bakalım.
Yapamadım ya şehir içinde çatıştıktan sonra ne kadar ateşe hazır ol desemde inatla alakasız yere koşup duruyolar.

Son düzenleme:
Merhaba ben laptoptan giriyorum f2 tuşu olmuyor ordan komutlar çıkıyor takım seçmeyi bulamadım yardım eder misiniz?

Diğer F tuşlarına basmayı deneyin eğer olmazsa bir tane adamınıza bakarak F tuşlarına basın. Eğer olmazsa internette çok detaylı videolar var.
Video linki atabilir misin?
Dediklerinizi uygulayamadım. Takımın kontrolü bende değil komut veremiyorum.

Son düzenleme:

Daha önce böyle bir şey hiç olmamıştı. Hazır ol komutu vermedim diye neden taaa haritanın en ucuna gitsinler ki? Ateşe hazır ol komutunuda vermiştim aslında ama diğer dediklerini yapmamıştım. Onları yapayım bakalım.

Yapamadım ya şehir içinde çatıştıktan sonra ne kadar ateşe hazır ol desemde inatla alakasız yere koşup duruyolar.

Arma 3'ü daha önce defalarca bitirdim ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ama bugün yine oynayasım geldi girdim aynı sorunu bende yaşadım. Normalde aaf kuvvetleri geri çekildikten sonra biz birkaç adam daha öldürüp ilerlerken birden büyük bir taarruz başlıyor csat helikopterleri falan geliyor. Daha sonra miller telsizden konum bildiriyor buraya gelin diyor. İşte o konum takımının koştuğu yer. Takım taarruz başlamadan oraya doğru yöneliyor ve 2 tepe aştıktan sonra sahil kenarında beklemeye başlıyorlar. Eğer görev normal ilerleseydi Miller bizi tekneyle orada beklemesi gerekiyor ama o da orada olmuyor. Oyun sıkışıp kalıyor öylece. Yani komutlarla alakası yok taarruz başlamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arma 3'ü daha önce defalarca bitirdim ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ama bugün yine oynayasım geldi girdim aynı sorunu bende yaşadım. Normalde aaf kuvvetleri geri çekildikten sonra biz birkaç adam daha öldürüp ilerlerken birden büyük bir taarruz başlıyor csat helikopterleri falan geliyor. Daha sonra miller telsizden konum bildiriyor buraya gelin diyor. İşte o konum takımının koştuğu yer. Takım taarruz başlamadan oraya doğru yöneliyor ve 2 tepe aştıktan sonra sahil kenarında beklemeye başlıyorlar. Eğer görev normal ilerleseydi Miller bizi tekneyle orada beklemesi gerekiyor ama o da orada olmuyor. Oyun sıkışıp kalıyor öylece. Yani komutlarla alakası yok taarruz başlamıyor.

Sorunu nasıl çözdüm hatırlamiyorum ama çözdüm. Muhtemelen baştan başlamışımdır.

Geri
Yukarı