Arma 3 hala alınır mı?

Bende almayı planlıyorum ama kararsızım aşırı realistik bir oyun.

Hocam benim de yıllardır görüp almadığım bir oyundu. Fakat Steam zamlanmaya başladığı için bunu da kütüphaneye eklemek istiyorum.

Şimdi oyunun sade hali 42,25 TL. Apex Edition 100,84 TL. Oyunun sade hali yeterli midir? Bunu tam anlayamadım. O yetmiyorsa DLC almak zorunda bırakacak. Acaba Apex Edition bize yeter mi? Bunu düşünüyorum.

Hocam benim de yıllardır görüp almadığım bir oyundu. Fakat Steam zamlanmaya başladığı için bunu da kütüphaneye eklemek istiyorum.

Şimdi oyunun sade hali 42,25 TL. Apex Edition 100,84 TL. Oyunun sade hali yeterli midir? Bunu tam anlayamadım. O yetmiyorsa DLC almak zorunda bırakacak. Acaba Apex Edition bize yeter mi? Bunu düşünüyorum.

Apex Edition alırsanız içerisinde birkaç DLC ile geliyor oyunun yine tam DLC yok.

Altta attığım fotoğraf Apex Edition hangi DLC oldugunu gorebilirsiniz eğer bütün DLC almak istiyorsaniz arma Ultimate Edition almanız gerekiyor.

arma Apex.png

Bana kalırsa sadesi alın sanırım diğer yollarla DLC yükleyebiliyorsunuz veya mod olarak eklenebiliyor.

Geri
Yukarı