Arma 3 optimizasyon sorunu

Yarkın Orhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bu arma 3 oyununda işletim sistemim GTX 770, FX 8350 olmasına rağmen multisinde 20-30 singleında 40-50 FPS alıyorum. Bu oyun işlemci ile mi çalışıyor anlamadım ve eğerki deneyen varsa multiplayerında 35-60 FPS veren bi donanım önerirseniz gidip alacağım bu oyunu oynatan donanım herşeyi oynatır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Single core performansı iyi olan bir işlemci alırsan yüksek fps alabilirsin. Onun yanı sıra ekran kartın bence arma için yeterli. Upgrade edip etmemek sana kalmış. Genel anlamda survival oyunların sıkıntısı tek çekirdek kullanmaları oluyor.

Donanımınız ne olursa olsun Arma 3'de optimizasyon sorunu olduğu için düşük fps almanız normal. Arkadaşımın Gtx 1060 2x Sli ekran kartlı bilgisayarı var o bile 60 fps civarı alıyor. Öncelikli işin Arma 3 sistemi tanımadığı için sistemini tanıtman. Malloc değerlerini tanıtmayı unutma!!!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı