Arma 3 vs Squad

tryx

Picopat
RAM
8 GB 2666 MHZ
Ekran kartı
GTX 1050 3 GB
İşlemci
i5 8300H
Arkadaşlar selam. İndirimlerde yaklaşık 60 TL'lik bir bakiyem kaldı. Squad oyunu gözüme takıldı ve cidden sevdim ancak sistemim pek keyif verir mi bilmiyorum. Bu yüzden alternatif olarak Arma 3 oyununu da düşünüyorum. Siz olsaydınız FPS ve oyun ruhu açısından hangisini tercih edersiniz? Teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Benim tercihim Arma 3 olurdu. Bir çok oyun modu ve bir çok aktif oyuncusu mevcut. İster RPG oyna ister DeathMatch oyna istersen de KingOfTheHill oyna ki tavsiyem king of the hilldir.

Orta ayarlarda hikaye modunda 60fps+ alacağınızı tahmin ediyorum. Online modlar için bir tahmin yapamam çünkü sunucunun oyuncu sayısına ve içerdiği modlara göre FPS artabilir veya azalabilir. Ama türk rpg sunucularında aşırı bir fps düşüşü yaşamadım. Belki en kötü ihtimalle 40fps'de oynarsınız. Detaylı fps testi için ekran kartı modelinizi ve oyunun ismini youtube yazarak fps testlerine bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki sistem sizin bilgisayarınızın özelliklerine uyuşuyor gibi izlemenizi tavsiye ederim.

Yeni çıkan Arma Reforger'a göz atabilirsin, sistemin kaldırır mı o teknik detayı bilmiyorum ama, beğenmezsen Arma 3'ü tavsiye ederim, Arma 3 iyidir, modlarla zaten ayrı bir güzel oluyor, multiplayer'da Türk serveri 1-2 tane vardı en son, ne haldeler şimdi bilmiyorum, ben genelde editör modunda oynuyordum.

Orta ayarlarda hikaye modunda 60fps+ alacağınızı tahmin ediyorum. Online modlar için bir tahmin yapamam çünkü sunucunun oyuncu sayısına ve içerdiği modlara göre FPS artabilir veya azalabilir. Ama türk rpg sunucularında aşırı bir fps düşüşü yaşamadım. Belki en kötü ihtimalle 40fps'de oynarsınız. Detaylı fps testi için ekran kartı modelinizi ve oyunun ismini youtube yazarak fps testlerine bakabilirsiniz.
Yeni çıkan Arma Reforger'a göz atabilirsin, sistemin kaldırır mı o teknik detayı bilmiyorum ama, beğenmezsen Arma 3'ü tavsiye ederim, Arma 3 iyidir, modlarla zaten ayrı bir güzel oluyor, multiplayer'da Türk serveri 1-2 tane vardı en son, ne haldeler şimdi bilmiyorum, ben genelde editör modunda oynuyordum.
Hocalarım sistemim Squad'a yetmiyor maalesef. Hem bu yüzden, hem de sizin tavsiyeleriniz üzere tercihimi Arma 3'ten yana kullanıyorum. Teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı