Arma 3 vs Squad

Marshal12

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bende Arma 3 var 60 saatlik bir deneyimim var Türk serverleri ölmüş neredeyse roleplay'leri de sevmiyorum, FiveM dışında ben sadece çatışmak istiyorum co-op serverlerine giriyorum ancak hiç takım çalışması yok herkes ayrı bir şekilde savaşıyor ayrıca hiç haberleşme de yok yabancı servelerlere gireyim desem İngilizce yazabiliyorum ama pek konuşamıyorum aslında konuşabilirim ama o kadar detaylı değil o yüzden yabancı klanlara da alınmam muhtemelen, Arma 3 devam mı edeyim yoksa Squad mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arma 3'de 170 saatim var hocam. Türk serverlar öldü lakin 1 - 2 aya Gök türk adlı sunucunun yetkili arkadaşım oluyor yakında geri dönmeyi planlıyorlar 100+ Oyuncu çekeceğine eminler. Biraz bekleyin ve arma 3 devam edin.

Armayı 3 yıldır oynuyorum İngilizcen var ise yabancı sunucularda sivil ve çete rolü döndürebilirsin. Onun dışında askeri polisiye CO-OP sunucuları mevcut.

Arma 3'de 170 saatim var hocam. Türk serverlar öldü lakin 1 - 2 aya Gök türk adlı sunucunun yetkili arkadaşım oluyor yakında geri dönmeyi planlıyorlar 100+ Oyuncu çekeceğine eminler. Biraz bekleyin ve arma 3 devam edin.
O sunucu zaten aktif.

Armayı 3 yıldır oynuyorum İngilizcen var ise yabancı sunucularda sivil ve çete rolü döndürebilirsin. Onun dışında askeri polisiye CO-OP sunucuları mevcut.

O sunucu zaten aktif.
Biliyorum az oyuncu çekiyorlar şuanda bakımdalar. Ayın 1 gibi güncelleyecekler.

Geri
Yukarı