Arma 3 vs Squad

mertkcr111

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. Bildiğiniz üzere Steam'de oyunlar indirimde. Bu iki oyun arasında çok kaldım. Hangisini almam lazım? Hangisinde daha çok eğlenirim? Yardımcı olup bilgilendirirseniz sevinirim.

Arma 3'te sunucu kolay kolay bulamazsın, bulursun ama yabancı sunucular olur genelde.
Eskisi kadar dolu değil TR sunucuları, ben gerçi solo oynuyordum bir 400 saate yakın solo oynadım editör modunda, kendi senaryomu vs. kendim hazırlıyordum askerleri falan.
Squad sunucuları daha dolu ve aktiftir.

Arma 3'te sunucu kolay kolay bulamazsın, bulursun ama yabancı sunucular olur genelde.
Eskisi kadar dolu değil TR sunucuları, ben gerçi solo oynuyordum bir 400 saate yakın solo oynadım editör modunda, kendi senaryor mu vs. kendim hazırlıyordum askerleri falan.
Squad sunucuları daha dolu ve aktiftir.

Squad'ı alın diyorsunuz yani.

Squad'ı alın diyorsunuz yani.

Solo oynarım dersen Arma 3'ü tavsiye ederim ama yok multiplayer olsun dersen Squad öneririm.
Arma 3'e DLC'de lazım, olursa iyi olur yani, çeşitlilik, mod zenginliği ve serbest senaryo (editör modu) açısından Arma 3 öneririm şahsen, grafiksel olarak biraz gözüne batabilir ama Squad'dan daha çok zevk aldım, alıyorum Arma'dan, hani arada indirip uçak sürmeye falan bile girdiğim oluyordu.

Solo oynarım dersen Arma 3'ü tavsiye ederim ama yok multiplayer olsun dersen Squad öneririm.
Arma 3'e DLC'de lazım, olursa iyi olur yani, çeşitlilik, mod zenginliği ve serbest senaryo (editör modu) açısından Arma 3 öneririm şahsen, grafiksel olarak biraz gözüne batabilir ama Squad'dan daha çok zevk aldım, alıyorum Arma'dan, hani arada indirip uçak sürmeye falan bile girdiğim oluyordu.

Squad'ı aldım 5 gün önce. Teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı