Arma 3'ün hikayesi nasıldır?

Benim bildiğim o oyun hikayesi için değil Online tarafı için oynanıyor. Büyük RP sunucuları vardı. Hikaye hakkında pek bir fikrim yok ama.

Arma 3 alınır mı? Call of Duty tarzı hikayeli bir FPS oyunu arıyorum da. Hikaye modu var mı?

Çok büyük sunucular var 24 saat insanlar deli gibi askeri RP yapıyorlar. Kadrolu gibiler sanki. Oyunu Online veya düz olarak oynayan pek yok. Malum piyasadaki en iyi askeri 2 oyundan biri. Sen en iyisi Call of Juarez: Gunsliner oyna. RDR2 tarzı FPS hikayeli aksiyonlu ayrıca mekanikleri de hala günümüze uyan iyi bir oyun kendisi.

Beş ay olmuş konuyu hortlatıcam sanırım ama oyunu bitirdim yorum yapmak istiyorum.
Hikayesi başta normal bir olaydan farksız gibi bir şey gibi geliyor fakat bir yerden sonra işkillenmeye başlıyorsunuz. "Acaba şu ne?" "buradan ne çıkartacaklar?" gibi, asıl bomba elbette finalde.
Hikayesi için alınır mı? Sana kalmış, oynarken kanser edecek bir hikaye arıyorsan (sonuçta simülasyon, çatışırken başını taştan çıkartmaya korkuyorsun tecrübeyle sabit) indirimdeyken alıp oynayabilirsin.
Henüz Apex DLC'sini alıp oynama fırsatım olmadı. Sanırım oyunun devamı niteliğinde bir DLC'ymiş oynayınca göreceğim.

Geri
Yukarı