Armored Warfare'a Altay AMT Geldi

Evet, matchmaker pek iyi çalışmıyor.
Sence şu yeni gelecek İtalyan araçları nasıl o, bu, şu değilde OTOMATIC diye bir tane AA geliyor şu güncelleme ile yahu 75 MM Top Otomatik ve 400 MM Deliyor Modern tanklarla oynamıyordum artık hiç oynamam

Konuyu iyice dağıttık ama son kez yazayım.
Modern araçlar ile ben hiç oynamıyorum bu yüzden nasıldır, çok mu OP, inan bilmiyorum.

Konuyu iyice dağıttık ama son kez yazayım.
Modern araçlar ile ben hiç oynamıyorum bu yüzden nasıldır, çok mu OP, inan bilmiyorum.
Evet konu çok dağıldı sadece WT Oynadığını öğrenince sorayım dedim, bence şu an baya OP lakin bende modern araçlar ile oynamıyorum topu topu 20 kere falan girmişimdir o da artık yavaşlıktan sıkılınca biraz modern araçlara geçiyordum

Oyunda modern tankları açmak zor mu? (WT)

Oyunda modern tankları açmak zor mu? (WT)
Eğer premium hesap almadan oynamaya kalkarsan, gerçekten çok zor. Ben ikinci hesabımda 1024 saate T-64A ve T-62M-1'e kadar yeni geldim.

Son düzenleme:
Cidden yavaşmış, belli bir yere kadar kolay açılma durumu var mı wows gibi?
Artırıcılar ile oynarsan belki. Normal olarak "Rütbe 3" başlığı altına kadar açabilirsin. Yani IS-1 serisi falan. IS-1, T-34-85 falan derken ilerlersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…