Armoury Crate "2006" hatası

okunamayanad

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB DDR4 Ram
Ekran kartı
Nvidia Geforce GTX 1060
İşlemci
Intel Core i7-8750H @ 2.20GHz
Merhaba! Bugün Amazon'dan satın aldığım ASUS TUF K1 klavyesi elime ulaştı.
Güzel hissiyatı var ve kullanmak istiyorum fakat Armoury Crate uygulamasında cihazı yönetemiyorum.

1650397951415.png

Yönetmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor tamama basmama rağmen aynı hata devam ediyor.
Nasıl çözebilirim bilen var mı?
İnternette araştırma yaptım fakat pek bir sonuç bulamadım.

Şu ana kadar denediklerim:
  • Armoury Crate'i silip kurmak.
  • Driverı kaldırmak ve tekrar kurmak.
  • Format atmak.
Sorun cihazda mıdır?
Eğer öyleyse Amazon'dan iade edeceğim.

Son düzenleme:
Dilersen iade edebilirsin, fakat sorun klavye kaynaklı değil asusun armoury crate güncellemesi ile alakalı, 1003 kodlu hatayı aura sycn da aldım, sorunu almadan önce güncelleme yapmıştım, sorun bir kaç hafta devam etti ve yeni bir güncelleme ile çözüldü,

format vs sorunu çözmüyor asus forumlarında gördüğüm kadarı ile

Dilersen iade edebilirsin, fakat sorun klavye kaynaklı değil ASUS'un Armoury Crate güncellemesi ile alakalı, 1003 kodlu hatayı Aura Sync'da aldım, sorunu almadan önce güncelleme yapmıştım, sorun birkaç hafta devam etti ve yeni bir güncelleme ile çözüldü,

Format vs sorunu çözmüyor ASUS forumlarında gördüğüm kadarı ile.

Sağ olun cevabınız için.
Dediğinize göre iadeye gerek yok gibi görünüyor.

Format fikrini ASUS forumlarından görüp yapmıştım ama iyi oldu açıkçası zaten format atacaktım (her ne kadar sorun çözülmese de 😅)

ROG NX Scope klavyem ile Armoury Crate yazılımında aynı sorunu yaşadım, başlığı da sorunuma çözüm ararken buldum. ASUS'un sitesinden ürünü kaydettikten sonra Armoury Crate yazılımını ürün sayfasından tekrar indirdim. Kurarken Aura Creator yazılımını da kurdum. Aynı hatayı almaya devam ettim. Daha sonra bir defa bilgisayarımı yeniden başlattığımda sorunun çözüldüğünü gördüm ve şu an hem Armoury Crate hem de Aura Creator yazılımlarından klavyeyi sorunsuz bir şekilde yönetebiliyorum.
Çok basit bir çözüm yolu ama akla gelmeyebilir. Bu hatayı alan olur ve benim gibi bu başlığa denk gelirse önce bu şekilde denesin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı