Armoury Crate ayar nasıl geri alınır?

8keyd

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS TUF F15 aldım da Armoury Crate yazılımı var. Yabancıyım bayağı uygulamaya biraz öğrenmeye çalışıyorum lakin şöyle bir sorum var bu profilleri ayarlarken "elle" yazan bölümünde bu ayarlar vardı. Ben de bu ayarları kurcaladım geri alamıyorum nasıl geri alabilirim? OC falan yapma yeri bura sanırım uygulanmasını istemiyorum.

Ekran görüntüsü 2023-07-14 110757.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınız değişiklikler kırmızı ile işaretlediğim kutuya basmazsanız uygulanmaz.

Dosya Ekleri

• 1689323299395.png
    1689323299395.png
    548,1 KB · Görüntüleme: 28
pekş uygulamışsam nasıl geri alabilirm yada modu değiştirsem oradaki ayarlar hala geçerli mi olur
Seçtiğiniz modun ayarları geçerli olur. Örneğin turbo modunu seçerseniz yaptığınız değişiklikler geçerli olmaz, turbo modunun ayarları geçerli olur. Elle ayarlanan mod, F5 tuşu ile değişilen modlar arasında olmadığından hatayla geçeceğinizi düşünmüyorum.

Yani ben diyelim ki gpu yu 55 ten 200 e çıkardım uyguladım. Sonra modu değistirdim geri 55 ten mi devam ediyo

Kusuruma da bakmayın pc alalı daha iki gün oldu oc vs yapmak istemem.
Seçtiğiniz modun ayarları geçerli olur. Örneğin turbo modunu seçerseniz yaptığınız değişiklikler geçerli olmaz, turbo modunun ayarları geçerli olur. Elle ayarlanan mod, F5 tuşu ile değişilen modlar arasında olmadığından hatayla geçeceğinizi düşünmüyorum.

Yani ben diyelim ki gpu yu 55 ten 200 e çıkardım uyguladım. Sonra modu değistirdim geri 55 ten mi devam ediyo

Kusuruma da bakmayın pc alalı daha iki gün oldu oc vs yapmak istemem.
Modu tekrar elle ayarlanan moda değiştirirseniz 200 olacaktır. Başka bir moda değiştirirseniz o modun kendi ayarları uygulanacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı