Çözüldü Armoury Crate güncellemesi sonrası kendiliğinden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

süleyman88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Karadeniz
Daha fazla  
Armoury Crate'i uygulama üzerinden güncelledim her zamanki gibi. Fakat açtığımda böyle garip bir hal alıyor ve kendiliğinden kapanıyor. Silip sitesinden yükledim, yine aynı şekilde hata devam ediyor. Windows 11 Ryzen 7 4800H GTX 1650 model cihaz kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 1.098
Çözüm
Bende de aynı şimdi nasıl olacak bir sonraki güncellemede düzeltseler bile açılmıyor ki düzelsin...

Ben forumdaki adını unuttum kusura bakmasın, bir arkadaşın önerisiyle sorunu geçici olarak çözdüm. Şöyle; Windows ayarlarından görüntüleme dilini İngilizceye çevirince program açılıyor. Update gelene kadar Windows'u İngilizce kullanabilirsin. Ayrıca bu sorun hakkında 3 adet geri bildirimde bulundum umarım dikkate alıp düzeltirler.
Siz en azından açabilmişsiniz. Bende açılır açılmaz çöküyor.
Ben forumdaki adını unuttum kusura bakmasın, bir arkadaşın önerisiyle sorunu geçici olarak çözdüm. Şöyle; Windows ayarlarından görüntüleme dilini İngilizceye çevirince program açılıyor. Update gelene kadar Windows'u İngilizce kullanabilirsin. Ayrıca bu sorun hakkında 3 adet geri bildirimde bulundum umarım dikkate alıp düzeltirler.
bendede aynı şimdi nasıl olcak bir sonraki güncellemede düzeltseler bile açılmıyor ki düzelsin...
Ben forumdaki adını unuttum kusura bakmasın, bir arkadaşın önerisiyle sorunu geçici olarak çözdüm.

Çözüm:​

Windows ayarlarından görüntüleme dilini İngilizceye çevirince program açılıyor. Update gelene kadar Windows'u İngilizce kullanabilirsin. Ayrıca bu sorun hakkında 3 adet geri bildirimde bulundum umarım dikkate alıp düzeltirler.
Dostum buradaki yaptığımız olayı ben anlamadım keşke bir de sen acıklasaydın ya.

Servisten gelen yönlendrmeyi yaptım ve sonucu onlarla paylaştım henüz dönüş yapmadılar. Bir sonuç alınca detaylı yazarım şu an bu yöntemle çözüm bitmiyor. Log dosyasını gönderdim bakıp hatanın nerede olduğunu anlayacaklar ve bilgilendirecekler çözümle beraber. Çözüm işi bitince anlatırım buradan yine.

Sorunun kaynağı dil ile alakalı bir problem evet doğru. Windows dilini İngilizce vs gibi dillerden birine çevirince Armoury programı sorunsuz çalışıyor. Ancak dili değiştirmek kökten çözüm olmadığı için esaslı bir çözüm arayışındayız. Tek kelimesini anlamadığım bir dili neden kullanmak zorunda kalayım...elbettki bu bir sorun ve çözümü olmalı. Onun peşindeyiz zaten. Öğrendiğim anda paylaşacağım inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG STRIX G512'li modelinde de aynı sorun mevcut yaklaşık 1 aydır bu şekilde. Dili İngilizce yaptığımda açılıyor. Umarım kalıcı bir çözüm getirirler hiç hoş değil.

Arkadaşlar şu an guncelleme geldi yukluyorum bakalim duzelecek mi? Haber veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı