Armoury Crate indirip sürümleri güncelledikten sonra kasanın mavi ışığı yanıp sönüyor

Naom

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasanın önünde mavi bir ışık var başlatma tuşunun hemen yanında ve sistemin düzgün çalışıp çalışmadığını gösteriyor. Düzgün çalışıyorsa mavi ışık sürekli yanık kalıyor, düzgün degilse bazı şeyler mavi ışık yanıp sönüyor belli aralıklarla. Bu şu demekmiş anakarta bağlı olan bütün bileşenlerin bir karşılığının olup olmadığını gösteriyormuş bilinmeyen aygıt falan vs. Armoury Crate uygulamasını indirdim anakartım ASUS çünkü ardından da sürümleri indirmem gerekliymiş indirdim. Sonra mavi ışık sabit yanmaya başladı ben rahatladım falan. Hatta aygıt yöneticisinde her şey düzgündü çünkü sürümleri indirmeden önce yanlarında ünlem işareti vardı hepsi gitti. Ardından ekran kartım AMD oldugu için Adrenalin Edition'a güncelleme geldi ve bozuldu, benim PC'ye olmadı yani. AMD Clean Up'la temizledim güzelce ve eski sürümü indirdim. Ardından Armoury Crate uygulamasına girip bir daha sürümleri indir dedim. İndirmiştim halbuki ama bir daha indirdim ve ardından şu 2 haftadır mavi ışık yanıp sönüyor. Yeniden başlatınca sorunsuz yanıyor, canı istediği zaman yanıp sönüyor yani. Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-02_233312754.png
    resim_2024-02-02_233312754.png
    233,3 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
O ışık normalde uyku/çalışma bilgisini verir. Yanıp söndüğü zaman bilgisayar uykuya geçmiştir, yanıyorsa bilgisayarda elektrik vardır, çalışıyordur. Düzgün çalışma durumunu vermez. Büyük ihtimalle uyku ile alakalı bir şeyler yaşıyor bilgisayar, bir sorun teşkil etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı