Armoury Crate kapanıyor

Tabii. Önce şu armoury hangi exe'yi açıyor bakayım bi hemen atıyorum. Teşekkürler
@Sir Benjamin

Rapor dosyası burada. Teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
@Opcode

Process Monitor'u silmiştim, ben de diyorum yarım saattir niye bu dosyayı okuyamıyorum.

Şimdi Process Monitor'u yükleyip bakıyorum.

@Opcode

Armoury Crate'i yönetici olarak çalıştırabilir misin bir de? Onu da deneyelim.

CMD'ye girerek işletim sisteminde bir sorun var mı ona da bakalım.

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth ve DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth kodunu gir CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp.

Arama kisminda yazarsam yonetici calistir senegi gelmiyor armoury icin. Klasorune gidip manuel ArmouryCrate.Service.exe calistirinca da hicbir sey acilmiyor yonetici olarak bile

Bu health check icin

[CODE title="DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth"]
C:\WINDOWS\system32>DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 10.0.22000.1

Image Version: 10.0.22000.376

The component store is repairable.
The operation completed successfully.[/CODE]

Bu da health scan icin

[CODE title="ISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth"]C:\WINDOWS\system32>DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 10.0.22000.1

Image Version: 10.0.22000.376

[==========================100.0%==========================] No component store corruption detected.
The operation completed successfully.[/CODE]

Genel olarak soylemem gerekirse, kusursuzlugu seviyorum ve kusur olusan seyler hep basima geliyor. Delirecegim yakinda.

Sonunda 3 ncü günün şafağında şu dakikada hallettim, sistem hataları, ekran kartını görmez, anakartı görmez vs. okumadığım izlemediğim bir şey kalmadı.

Armoury Crate uninstall tool ' ile sisteminden Armoury Crate'yi kaldırdıktan sonra, ASUS'un birçok dosyası kaldığı için sisteminde tekrar üzerine kurulum yapınca sapıtıyor. system32/driverstore/filerepository/rogms.inf_amd64_34b5d89d478f54cb "bu dosya silinmiyor" Sisteminde ROG ve ASUS ile ilgili her şeyi sil. Sil/Yükle yaptığında her daim yeniden başlat. Aura Creator kullanmıyorsan boş yere indirme

Klasoru silemiyorum Su windows'a yabanci kalmak berbat. Yani sys file bi process tarafindan kullaniliyor ama hangisi kullaniyor goremiyorum her seyi uninstal ettim bir de.

Klasoru silemiyorum Su windows'a yabanci kalmak berbat. Yani sys file bi process tarafindan kullaniliyor ama hangisi kullaniyor goremiyorum her seyi uninstal ettim bir de.

Görev yöneticisi/silinmekistenen.exe/görevi sonlandır. Muhtemelen bu şekilde çalışmasını durdurup Engellenen dosyayı silebilirsin, ya da yönetici olarak cmd'yi çalıştırıp / "sc delete silinmekistenen.exe" komutu siler. Kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…