Armoury Crate RGB RAM'leri görmüyor

alidnrky

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sistemimde Dual B660 TUF RTX 3070 Ti ve XPG TUF Alliance RAM kullanıyorum. Armoury Crate 2-3 gündür bilgisayar açıldığında hata veriyordu silip geri yüklememe rağmen yazılım RAM'leri görmüyor önceden herhangi bir sorun olmadan tüm renk ayarlarını yapardım şu an RAM'leri de görmüyor yardımcı olabilir misiniz? Bilgisayarımda Aura Sync de yüklü orada da görmüyor cihazları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. İcue ile kullanıyorum ben ram ve sıvı soğutmayı. Fakat ARGB fan ve şerit ledlerde sorun yaşatmıyor.

Allah Allah çok garip 🤔 bende de aynı RAM'in düz XPG olan versiyonu var lakin daha önce hiç böylr bir sorunla karşılaşmadım, benim de içime kurt düştü şimdi.

Aynı sorunu yaşıyordum OpenRGB bu uygulamayı kurdum tüm donanımlarımı buradan kontrol ediyorum.
stabil mi yoksa experimental mi önerirsiniz hocam sürüm olarak

Allah Allah çok garip 🤔 bende de aynı RAM'in düz XPG olan versiyonu var lakin daha önce hiç böylr bir sorunla karşılaşmadım, benim de içime kurt düştü şimdi.

Bende anlamadım normalde hiçbir sorun yoktu birkaç gündür ASUS framework.exe error hatası almaya başladım o zamanda görünmüyordu silip yükledim uygulamayı ardından başıma bu geldi şu an RAM RGB'leri yanıyor fakat düzenlemek için Armory'e girdiğimde ekran kartı hariç hiçbir cihaz görünmüyor.

hocam asus donanımlarında çalışıyor mu peki

çalışıyorsa eğer hemen ona geçiş yapacağım çünkü kanser etti beni bu
Sıvı soğutma ve ramler Corsair olduğu için icue ile kontrolde sorun yaşamıyorum. Armoury crate ile sadece harici fan ve şerit ledleri kontrol ediyorum. İşin sıkıntısı, senkron olmuyor farklı yerden kontrol edince.
Aynı sorunu yaşıyordum OpenRGB bu uygulamayı kurdum tüm donanımlarımı buradan kontrol ediyorum.
Hocam sıvı soğutmayı ve ramleri kontrol edemiyorum onunla.

Stabil mi yoksa experimental mi önerirsiniz hocam sürüm olarak.

Bende anlamadım normalde hiçbir sorun yoktu birkaç gündür ASUS framework.exe error hatası almaya başladım o zamanda görünmüyordu silip yükledim uygulamayı ardından başıma bu geldi şu an RAM RGB'leri yanıyor fakat düzenlemek için Armory'e girdiğimde ekran kartı hariç hiçbir cihaz görünmüyor.

Ben stabili kurdum.

Sıvı soğutma ve RAM'ler Corsair olduğu için iCUE ile kontrolde sorun yaşamıyorum. Armoury Crate ile sadece harici fan ve şerit LED'leri kontrol ediyorum. İşin sıkıntısı, senkron olmuyor farklı yerden kontrol edince.

Hocam sıvı soğutmayı ve RAM'leri kontrol edemiyorum onunla.

Yönetici olarak çalıştırıp tekrar dener misiniz?

Yönetici olarak çalıştırıp tekrar dener misiniz?
Maalesef. Kendi içinde bir ekosistem oluşturmadığım için bu sorunu yaşıyorum. Fanların markası bilindik değil ve pek performanslı da değil.

Arkadaşlar merhaba. Sistemimde Dual B660 TUF RTX 3070 Ti ve XPG TUF Alliance RAM kullanıyorum. Armoury Crate 2-3 gündür bilgisayar açıldığında hata veriyordu silip geri yüklememe rağmen yazılım RAM'leri görmüyor önceden herhangi bir sorun olmadan tüm renk ayarlarını yapardım şu an RAM'leri de görmüyor yardımcı olabilir misiniz? Bilgisayarımda Aura Sync de yüklü orada da görmüyor cihazları.

Asus Armoury Crate rgb uyumlu donanımları görmeme sorunu %100 çözümü gece 03'de buldum :)) uygulamayı asusu sitesinden kaldırma uygulması indirerek kaldırıyoruz. yeniden başlatıp önce windows dilini İNGİLİZCE YAPIYORUZ. sonra armoury uygulamasının tam full çevrimdışı paketi indirip kuruyoruz. kurulum yaparken eklentileri seçmenizi istiyor hepsini seçin. ve artık ne varsa uyumlu hepsi senkron ayarlar ve görürüsünüz. En son windows dilini tekrar TÜRKÇE yapabilirsiniz sorun olmuyor. Bunun asıl nedeni tamamen asus uygulaması.

Geri
Yukarı