Çözüldü Armoury Crate sadece ASUS'a mı özgü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

şifre20

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Saçma bir soru kabul ediyorum lakin hiçbir yerde bunu hakkında bilgi bulamadım sadece ASUS laptop ve anakartlarda mı çalışıyor bu uygulama?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğin anakarta yükleyebilirsin. Zaten bir çok kişi Asus donanım ve ekipman harici Gskill Trident RAM'lerinin RGB'lerini kontrolü için kullanıyor.

Ekstra bir yol mu var mu var acaba Asus olmayan anakartlı bilgisayarlarda kullanmak için? Öğrenmek için soruyorum.

Dosya Ekleri

• a.PNG
    a.PNG
    53,1 KB · Görüntüleme: 27
Eğer elinde ASUS ekipman varsa da kullanabilirsin, mouse gibi vs. Yok eğer fan ayarı gibi detayları Armoury Crate üzerinden yönetmek istiyorsan işte o zaman ASUS anakart veya dizüstü bilgisayar zaruri.

Ekstra bir yol mu var mu var acaba ASUS olmayan anakartlı bilgisayarlarda kullanmak için? Öğrenmek için soruyorum.

İndir kur. Ben BIOSTAR'la kullanıyordum ama ne saçmalıktır ki adamların kendi kartı olan ROG RX580'i görmüyordu. Aura Sync buldum kurdum öyle kullanıyorum.

İndir kur. Ben BIOSTAR'la kullanıyordum ama ne saçmalıktır ki adamların kendi kartı olan ROG RX580'i görmüyordu. Aura Sync buldum kurdum öyle kullanıyorum.

Asus klavye için indirmeye çalışmıştım bir ara. Sürekli bazı hatalar veriyordu. En sonunda canlı destek ile görüştüm konuyu, sadece Asus anakart olan bilgisayarlar üzerinde çalıştığını söylemişlerdi. Başta bana da saçma geldi ama sorunun çözümünü de bulamadığım için salmıştım konuyu. Şimdi tekrar deniyorum.

ASUS klavye için indirmeye çalışmıştım bir ara. Sürekli bazı hatalar veriyordu. En sonunda canlı destek ile görüştüm konuyu, sadece ASUS anakart olan bilgisayarlar üzerinde çalıştığını söylemişlerdi. Başta bana da saçma geldi ama sorunun çözümünü de bulamadığım için salmıştım konuyu. Şimdi tekrar deniyorum.

Bende kurarken hatalar almıştım. Bir şey edip kurdum ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Aura Sync deneyin bence, forumda linki var.

Eğer elinde ASUS ekipman varsa da kullanabilirsin, mouse gibi vs. Yok eğer fan ayarı gibi detayları Armoury Crate üzerinden yönetmek istiyorsan işte o zaman ASUS anakart veya dizüstü bilgisayar zaruri.
Elimde HP victus 16 var adamlarda iki mod var fanlar için oto ve max başka bir modda yok oto mod çok ısıtıyor maxta ise fanlar tozlanacak diye açamıyorum başka alternatifler arıyorum bende.

İstediğin anakarta yükleyebilirsin. Zaten bir çok kişi Asus donanım ve ekipman harici Gskill Trident RAM'lerinin RGB'lerini kontrolü için kullanıyor.
Yok hocam RGB kontrolü tarzı şeyler yapmayacağım genel olarak fanlarin hızını ayarlayacağım. Başka alternatif var mıdır peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı