Çözüldü Armoury Crate ve Aura Creator yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tyrose

Hectopat
Daha fazla  
ASUS TUF FX506LU-HN225 bilgisayarını aldım ancak klavye aydınlatması tarafında sadece ışığı kısabilip yükseltebiliyorum. Modlar arasında geçiş yapamıyorum ve bunun sonucunda birtakım araştırmalar neticesinde Armoury Crate ve Aura Creator'u yükleyeyim dedim fakat "bağlı cihazlar için bileşenler kuruluyor..." kısmında takılı kalıyor ve bir süre sonra hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Biraz geç olacak ama sonradan bakanlar için yazıyorum.Windows Store'den TUF Aura programını indirebilirler. Hatta My ASUS uygulamasınıda indirin ki farklı modlarda kullanın laptop veyahut PC'nizi.
Windows sürümüm: 21H1.
Aldığım hata:

hata.png

Hocam internette bağlıyım ve VPN yok. Ayrıca FX506LU kendi sitesinden indirdim.
Ek olarak aydınlatma kısayolunda azaltıp arttırabiliyorum ancak modlar arası geçiş yapamıyorum.
Benim amacım tek renk olarak kullanabileceğim bir ayar veya mod. Fakat sadece RGB var.
Tek olarak da denedim fakat yine olmadı. Tek başına olsa da ne Armoury Crate ne de Aura Creator iniyor.

Son düzenleme:
BIOS sürümünüz güncel mi? TUF serisinde birçok sorunuma çözüm bulmuştum BIOS güncellemeleri ile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı