Armoury Crate yükleme başarısız hatası

FocSayn

Hectopat
Dün kullanıyordum bugün bilgisayara format attım yüklemiyor başarısız oldu hatası veriyor. Nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya baktım bir şey anlamadım yaptıklarından.

ROG Armoury ayrı dert Armoury Crate ayrı dert Aura creator ayrı dert, düzgün 1tane uygulama yapacakken 3 tane sıkıntılı iş çıkartmışlar. Ben program ekle kaldır bölümünden bu yazılımlarla alakalı olan driver ve uygulamaları kaldırıp temiz kurulum yapmıştım öyle düzelmişti.

ROG Armoury ayrı dert Armoury Crate ayrı dert Aura creator ayrı dert, düzgün 1tane uygulama yapacakken 3 tane sıkıntılı iş çıkartmışlar. Ben program ekle kaldır bölümünden bu yazılımlarla alakalı olan driver ve uygulamaları kaldırıp temiz kurulum yapmıştım öyle düzelmişti.

Gerçekten öyle hocam çok sıkıntılılar. Dediğinizi yaptım maalesef yine aynı soru devam ediyor.
Ek Açıklama 2021-06-18 151525.png

İndirdiğiniz sitede uninstaller var onu yönetici olarak çalıştırıp yeniden başltattıktan sonra installeri yönetici olarak çalıştırıp kurmaya çalışır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı