Armoury Crate yüklenmiyor - 501 hata kodu

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhaba, dün bilgisayara format attım, dünden beri uğraşıyorum. Sürekli Armoury Crate hata 501 kodu veriyor ve yükleme başarısız diyor. Ne yaptıysam ne denediysem olmadı. Dili İngilizce yaptım, kaldırma aracıyla temizledim, her şeyi baştan yaptım tekrar ve tekrar hizmetlerden ASUS'la ilgili olan her şeye kadar durdurdum. Yine de bana mısın demiyor, yok mudur bunun çözümü? ASUS TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi II anakartım ve ASUS ROG Gladius III Wireless Aimpoint var, yüklemem gerekiyor şu lanet yazılımı. Nasıl yapabiliriz fikirlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün bilgisayara format attım, dünden beri uğraşıyorum. Sürekli Armoury Crate hata 501 kodu veriyor ve yükleme başarısız diyor. Ne yaptıysam ne denediysem olmadı. Dili İngilizce yaptım, kaldırma aracıyla temizledim, her şeyi baştan yaptım tekrar ve tekrar hizmetlerden ASUS'la ilgili olan her şeye kadar durdurdum. Yine de bana mısın demiyor, yok mudur bunun çözümü? ASUS TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi II anakartım ve ASUS ROG Gladius II'ı Wireless aimpoint var, yüklemem gerekiyor şu lanet yazılımı. Nasıl yapabiliriz fikirlerinizi merak ediyorum.

Yüksek ihtimalle yazılımsal bir sıkıntı var Armoury Crate'de bende 2-3 gündür benzer sorunlar yaşıyorum. RGB ışıklarım yanmıyor uygulama düne kadar açılıyordu ama cihazları tanımıyordu bugün uygulamaya da giriş yapmıyor sadece o ekran dönüp duruyor. ASUS gibi köklü bir firma nasıl bu kadar rezalet bir yazılım yapar aklım almıyor.

Yüksek ihtimalle yazılımsal bir sıkıntı var Armoury Crate'de bende 2-3 gündür benzer sorunlar yaşıyorum. RGB ışıklarım yanmıyor uygulama düne kadar açılıyordu ama cihazları tanımıyordu bugün uygulamaya da giriş yapmıyor sadece o ekran dönüp duruyor. ASUS gibi köklü bir firma nasıl bu kadar rezalet bir yazılım yapar aklım almıyor.

Çok sıkıntılı bir yazılım, gerçekten.

Geri
Yukarı