Armoury Crate'e Alternatif

Modlara not: Uygulama, içerik bana aittir, video bana aittir, arkadaşların faydalanması için paylaşıyorum. Uygulama özellikleinin tamamını GitHub'da yazdığım için oradan ayrı bir şey yazmam pek mümkün değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün sizlere keşfedip çok beğendiğim ve kesinlikle Türkçeleştirmem gerek diyerek giriştiğim bir uygulamayı anlatmak istiyorum.
Uygulamayı kendim Türkçe'ye çevirip birkaç ufak ayar ve optimizasyon ekleyip sizlere sunuyorum. Umarım uygulama hoşunuza gider. İyi seyirler.

ASUS ROG Zephyrus G14, G15, Flow X13, Flow X16 ve diğer modeller için açık kaynaklı Armoury Crate alternatifi​

Gereksiz hizmetler olmadan Armoury Crate ile yapabileceğiniz neredeyse her şeyi yapmanızı sağlayan küçük bir yardımcı program.

Uygulamanın Temel avantajları nedir?​

1. Sorunsuz ve otomatik GPU geçişleri
  2. Tüm performans modları tamamen özelleştirilebilir (fan eğrileri ve PPT'lerle)
  3. Neredeyse hiç kaynak tüketmez, hiçbir hizmet yüklemez. Sadece çalıştırılacak tek bir exe dosyası.

💾 En son sürümü buradan indirebilirsiniz

Uygulamanın Temel özellikleri:​

1. Dahili Performans modları: Sessiz - Dengeli - Turbo (varsayılan fan eğrileriyle)
  2. GPU modları: Eco - Standart - Ultimate - Otomatik
  3. Dizüstü bilgisayar ekran yenileme hızı 60Hz veya 120Hz (modelinize bağlı olarak 144Hz vb.) Display OverDrive (OD) ile birlikte
  4. Her performans modu için varsayılan ve özel fan profilleri
  5. Her performans modu için güç sınırları (PPT)
  6. CPU Turbo Boost modu
  7. Klavye arkadan aydınlatmalı animasyon ve renkler
  8. Starlight sayesinde anime matrix kontrolü + benim tarafımdan bazı ayarlamalar (animasyonlu GIF'ler dahil)
  9. FN+F5 performans modlarını döndürür, FN+F4 klavye animasyon modlarını döndürür
  10. M3 ve M4 tuşları için tuş atamaları
  11. Pil sağlığını korumak için pil şarj sınırı
  12. CPU / GPU sıcaklıklarını, fan hızlarını ve pil deşarj hızını takip edin

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük bir ekranda, ASUS'un kocaman Armoury Crate uygulamasında sağladığı hizmetlerin hepsini veren bir uygulama. Armoury Crate'i direkt sildirdi. Basit stabil hızlı ve sorunsuz bir kullanımı var. Hamzaya teşekkür edip bundan sonra bu programı kullanıyorum 😂

1679784471299.png

Yeni sürüm çıktı. v0.39

Son düzenleme:
İnşallah sorunların hepsi düzelir...

Güncellemeyi yaptın mı?

Eki Görüntüle 1716979

Yaptım. Ama yani PC'yi çok kullanmadım. Dün oyun oynuyordum arkadaşlarla ilk defa batarya azaldı %30'lara düşmüş sürekli lag oluyordu anlık acaba ne oluyor diye anlamaya çalışırken bir baktım %29 %30 geziyor batarya. Niye böyle oldu anlamadım. Daha önceden de oyun oynuyordum da hiç batarya bitmiyordu.

Oynadığım oyun da tribes of midgard :D Assassin's Creed vb değil

Demek ki azalıyordu ama pil yüzdenizde değişim olmuyordu, yanlış ölçüyormuş. Benim yaşadığım oluyor size de :/

Ama FPS düşüşünü hissederdim öyle bir şey önceden de olsaydı cidden sistem performansı aşırı düşüyor %30'lara inince

Yeni konular

Geri
Yukarı