1000 TL'ye aroması güzel protein tozu önerisi

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Günlük içim yanında bol bol tarif yaparken kullanacak, aroması güzel 1000TL civarında 1KG protein tozu arayışındayım. SSN, Torq, Grizzone, Protein Ocean, Herbalife ve Trendyol'da satılan ultra çakma markaları istemiyorum.

Farklı aromalar denemek istiyorum. Bu sebeple HIQ veya Supplementler markasını düşündüm bu sebeple. Ama tüm aromalarını deneyip beğendiğim Swiss Nutrition da mantıklı geliyor. Supplementler markasının baklava aromalısı da güzel gibi.

Sizin önerebileceğiniz farklı ama lezzetli aroması olan bir marka var mı? Ama tarif yaparken de aroması çok sırıtmasın.

Farklı lezzetler denemek istiyorsanız, göz kırpmadan alınacak tek ürün Supplementler.

10 farklı aroması var. Baklava aroması bile var. Tuzlu karamel de gayet iyi.

Farklı lezzetler denemek istiyorsanız, göz kırpmadan alınacak tek ürün Supplementler.

10 farklı aroması var. Baklava aroması bile var. Tuzlu karamel de gayet iyi.

Peki siz hangisini tavsiye edersiniz? Günlük çok içmem ama çoğunlukla içerim fakat onun dışında protein tozu kullanılan tariflerde de kullanacağım.

Aroması bir tık sırıtabilir ama beef için tercih edilebilir. Ben de sade içimde memnumdum. Tarifler ile nasıl olur bilemem.
Çikolata aromalısı sizce nasıl? Ben çilekli kullandım şahaneydi. Tadını benzetebileceğiniz bir çikolata var mıdır?

Peki siz hangisini tavsiye edersiniz? Günlük çok içmem ama çoğunlukla içerim fakat onun dışında protein tozu kullanılan tariflerde de kullanacağım.
Tat kişiye özeldir fakat genel olarak aşırı beğenilen Baklava ve Tuzlu Karamel aromalarına bakabilirsiniz. Ben şahsen çoğu aromasını denedim, hepsini beğendim.

Çikolata aromalısı sizce nasıl? Ben çilekli kullandım şahaneydi. Tadını benzetebileceğiniz bir çikolata var mıdır?

Şuan çikolatalı kullanıyorum zaten. Daha çok kakaolu gibi bayağıdır çikolata yemiyorum yalan olmasın da bitter gibi değil. Daha sütlü-bitter arası bir tat.

Tat kişiye özeldir fakat genel olarak aşırı beğenilen Baklava ve Tuzlu Karamel aromalarına bakabilirsiniz. Ben şahsen çoğu aromasını denedim, hepsini beğendim.
Muhtemelen Supplementler alacağım. Fakat Swiss alırsam 100-150TL eklediğimde 2KG alıyorum üstelik aromaları da çok güzel, kafam çok karıştı.

Muhtemelen Supplementler alacağım. Fakat Swiss alırsam 100-150TL eklediğimde 2KG alıyorum üstelik aromaları da çok güzel, kafam çok karıştı.
%76 WPC 1 kg 1000 TL'ye satılırken, %70 WPC 2 kg ürünün 1100 TL'ye satılması bana pek mantıklı gelmiyor şahsen. Glutamin gibi ürünlerle protein oranının artırıldığını düşünüyorum. Ek olarak yanlış bilmiyorsam zararı olmasa da Aspartam içeriyor.

%76 WPC 1 kg 1000 TL'ye satılırken, %70 WPC 2 kg ürünün 1100 TL'ye satılması bana pek mantıklı gelmiyor şahsen. Glutamin gibi ürünlerle protein oranının artırıldığını düşünüyorum. Ek olarak yanlış bilmiyorsam zararı olmasa da Aspartam içeriyor.
Bu marka ham madde olarak kalitesi daha alt seviyedeki Astosan kullanıyor, ayrıca fabrikaları belli. Markanın güvenilirliğini değiştirmez ama Jeremy Buendia bu markanın sponsoru.

Zamanında Gainer ve protein tozunu kullandım aroma olarak kesinlikle çok iyi ama şişirme var mıdır bilmiyorum. Açıkçası Gıda Dedektifi'nin paylaştığı verilere pek inanmıyorum da.

Bu marka ham madde olarak kalitesi daha alt seviyedeki astosan kullanıyor, ayrıca fabrikaları belli. Markanın güvenilirliğini değiştirmez ama jeremy buendia bu markanın sponsoru.

Zamanında gainer ve protein tozunu kullandım aroma olarak kesinlikle çok iyi ama şişirme var mıdır bilmiyorum. Açıkçası gıda Dedektifi'nin paylaştığı verilere pek inanmıyorum da.

Hocam ben de çok kararsızım bu şişirme konusunda ya, son derece uyguna geliyor şu an indirim kodları ve halihazırda indirimde oluşuyla. Gıda Dedektifi'nin paylaşımı da çok güven vermedi ama şüphe uyandırmadı değil. Kendimiz alıp test yaptırmadan asla bilemeyeceğiz galiba. Biri aydınlatırsa müthiş olur almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı