Arora ZR4 alınır mı?

perfectoo

Hectopat
Okula gidip gelmek için almayı düşünüyorum. Elektrikli motosiklet alacağım. Benzinli almayacağım. ZR5 almaya bütçem yetmiyor. ZR4 alınır mı? Beni okula götürmesi yeterli. Dik bir yokuş çıkacak. Yağmurda sıkıntı çıkartmayacak. Baktığım bu motor Max 60 ile gidiyor. Zaten şehir içinde kullanım yapacağım için bu hız yeterli. Okul ile git gel yapmam ise 15 km yol yapıyor. Bu motosiklet ise 60-80 km menzil sunduğunu gösteriyor. Kış aylarında bu menzilin 30km ye düşeceğini düşünüyorum ancak zaten 15km yol yapacağım için bu bir sorun olmayacak. Kullanan kişiler önerir mi? Bütçem 28K'ya kadar çıkabilir. Başka önerilere de açığım.

Okula gidip gelmek için almayı düşünüyorum. Elektrikli motosiklet alacağım. Benzinli almayacağım. ZR5 almaya bütçem yetmiyor. ZR4 alınır mı? Beni okula götürmesi yeterli. Dik bir yokuş çıkacak. Yağmurda sıkıntı çıkartmayacak. Baktığım bu motor Max 60 ile gidiyor. Zaten şehir içinde kullanım yapacağım için bu hız yeterli. Okul ile git gel yapmam ise 15 km yol yapıyor. Bu motosiklet ise 60-80 km menzil sunduğunu gösteriyor. Kış aylarında bu menzilin 30km ye düşeceğini düşünüyorum ancak zaten 15km yol yapacağım için bu bir sorun olmayacak. Kullanan kişiler önerir mi? Bütçem 28K'ya kadar çıkabilir. Başka önerilere de açığım.

Merhaba hocam ZR4 veya başka bir motor aldınız mı? Hangi motoru aldınız memnun musunuz?

Merhaba hocam ZR4 veya başka bir motor aldınız mı? Hangi motoru aldınız memnun musunuz?

Merhaba motor almadım. Sebebi ise ehliyetimin olmayışı. 18 yaşında tek ehliyet alacağım. Okula gidip gelmek için ise elektrikli bisiklet satın aldım. RKS skyjet Nitro satın aldım. Almanızı önermiyorum. Tek sebebi ise bataryası. Bataryası hariç her şeyi muazzam bir araç. Ancak batarya mevzusu da bir elektrikli araç için çok önemli. Beni okula gidip götürüyor. Ancak aldığınız aracı yağmurda da kullanabilmeniz gerekli. Elektrikli bisiklet satın alırsanız genellikle yolun kenarından gidersiniz. Yağmurlu havada da yolun kenarında gitmek hiç akıl karı değil. Araç olarak elektrikli scooter öneririm. Arora ZR5 önerimdir. Paraya kıyıp alabilirsiniz. O olmazsa ZR4 alınabilir. Ancak RKS umursamazlığı sebebiyle RKS MT3 Pro önermiyorum. Martı tarzı olan scooterları da önermiyorum. Onvo ov 012 X Plus almayı düşünmüştüm. Yağmurlu havalarda bu tarz araçlar sıkıntı. Bu arada Onvo scooteri alsam eminim daha mutlu olurdum.

Geri
Yukarı