Arsa nasıl hızlı satılır?

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, sizlere bir şey danışmak fikir almak istiyorum. Şimdi annemin ve 3 kardeşinin üstüne 2 adet tarla var ve 6 ay oldu satamadık hiçbir şekilde, gayrimenkuller ile çalıştık sadece. Size sorum şu; biz bu arsaları hızlı şekilde nasıl satabiliriz? Bu konuda yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum.

Millet bedava mal arıyor bende dükkan satışa çıkardım ses seda yok. Seçimden sonra döviz kurunu kabullendikten sonra piyasa canlanır umarım. Elinden geldiği kadar emlakçıya verme komisyon kesiyor alıcıyı etkiliyor. Son olarak tarla dağ başında bir yerdeyse satılması sürebilir.

Çeşitli ilan sitlerine de koydunuz mu? Sahibinden gibi.
Sahibinden'e koydum bugün bekliyoruz bakalım.
Millet bedava mal arıyor bende dükkan satışa çıkardım ses seda yok. Seçimden sonra döviz kurunu kabullendikten sonra piyasa canlanır umarım. Elinden geldiği kadar emlakçıya verme komisyon kesiyor alıcıyı etkiliyor. Son olarak tarla dağ başında bir yerdeyse satılması sürebilir.
Az fiyat koymayı çok sıkışırsam düşünüyorum öyle alıcı çıkar mı onuda bilmiyorum fakat tarla dağ başında değil baya şehir merkezine 15 DK'lık mesafede ve yola sıfır pozisyonda.
İmkanınız varsa tek tapu yapın. Değerinden biraz daha ucuza satarsanız alan olur.
Hissedarlar var hocam o iş çok zor.
Arsa için normal 6 ay. Daha bekleyebilirsiniz düşük fiyattan satmazsanız. TR'de eğer çok iyi bir yerde değilse arsadan bol bir şey yok.
Tekirdağ'da hocam tarlalar zamanla düşürmeyi planlıyorum..

Sahibinden'e koydum bugün bekliyoruz bakalım.

Az fiyat koymayı çok sıkışırsam düşünüyorum öyle alıcı çıkar mı onu da bilmiyorum fakat tarla dağ başında değil bayağı şehir merkezine 15 Dk'lık mesafede ve yola sıfır pozisyonda.

Hissedarlar var hocam o iş çok zor.

Tekirdağ'da hocam tarlalar zamanla düşürmeyi planlıyorum.

Hisseli tapuysa vereceğiniz kısımdan ötürü talep görmeme imkanı çok yüksek, umarım kısa sürede satarsınız.

Selam arkadaşlar, sizlere bir şey danışmak fikir almak istiyorum. Şimdi annemin ve 3 kardeşinin üstüne 2 adet tarla var ve 6 ay oldu satamadık hiçbir şekilde, gayrimenkuller ile çalıştık sadece. Size sorum şu; biz bu arsaları hızlı şekilde nasıl satabiliriz? Bu konuda yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum.

Sahibinden dışındaki sitelerede koyun.

Geri
Yukarı